در تحلیل قبلی به دنبال مثلث خنثی بودیم ، انتظار داشتیم در محدوده ی مقاومت ۱۲۵ موج D تمام شود اما با توجه به روند قدرتمندی که در آن هستیم در محدوده ی ۱۴۵ موج D تمام شد. همچنان تحلیل قبلی معتبر است و نمودار را به صورت زیر آپدیت می کنیم :

 

برای تخمین انتهای موج e محدوده ۱۰۰-۱۱۰ مد نظر است. موج e می تواند تک موج باشد و هم می تواند مثل نمودار بالا بخشیزه شود و زمان بیشتری را صرف کند.

حد سود میان مدت همچنان در محدوده ی ۱۸۰ قرار دارد.

توجه : اگر موج E از مثلث مذکور را در تایم روزانه تحلیل کنیم ، هر چند هنوز الگوی آن تکمیل نیست اما تشکیل مثلث خنثی تناوب معکوس بسیار محتمل است (به لحاظ زمانی انتهای موج C را در محدوده ی ۴ خرداد تخمین می زنیم).

مراحل تشکیل این مثلث را به صورت شماتیک در زیر می بینید :

 

2 پاسخ
 1. حمید رضا
  حمید رضا گفته:

  سلام مهندس
  ۲ خرداد پنج شنبه میشه و اینکه آیا بعد از این مثلث حرکت اصلی آغاز میشه یا خیر ؟
  با تشکر

  پاسخ
 2. Mr NEoWave
  Mr NEoWave گفته:

  سلام
  مد نظرم روز کاری بعدی بود و ممنون از توجه شما ، روز کاری بعدی شنبه ۴ خرداد است که اصلاح میشه.
  بعد از مثلث انتظار داریم حداقل ۶۰-۷۰ درصد از مثلث برگردد ، اگر بازگشت شارپی داشته باشیم ، یعنی در تایم ویکلی و ماهانه هم این قسمت بخشیزه نخواهد شد. و اگر بازگشت زمانگیر و غیر شارپ داشته باشیم ، این مثلث احتمالا فقط موج A از کارکشن استاندارد کامپلکس خواهد بود. در نهایت بسیار بعید می دانم این سهم به زیر محدوده ی ۱۰۰ تومان نفوذ کند و از دید من در محدوده ی ذکر شده درتحلیل ، فرصت خرید برای میان مدتی ها ایجاد می شود.
  موفق باشید

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *