در کش دیتای ماهانه خودرو طبق تحلیلی که انجام شد بسیار خوب عمل کرده و به تارگت حداقلی خودش رسید و به خرید های در محدوده ی ۲۵۰ که پارسال بدان اشاره کردیم سود ۱۰۰ درصدی را رساند. البته حرکت خودرو در مجموع بسیار با مومنتوم ضعیفی شکل گرفت که در واقع آیینه ی سنگ اندازی های عوامل متعدد! در صنعت خودرو بود.

 هم اکنون  این سهم وارد فاز بعدی شده که این فاز نزولی/ رنج خواهد بود. با توجه به امواج تشکیل شده به نظر می رسد هنوز برای ادامه صعود زود است و کمی باید زمان بیشتری صرف کند. در تایم ماهانه فعلا شرایط خرید محیا نیست به خصوص این که اگر بخواهد مثلثی را در بلند مدت تشکیل دهد حتما باید برای تشکیل موج D تا محدوده ۳۶۰ ریزشی را داشته باشیم.

اگر خودرو بتواند به بالای محدوده ۴۶۰ نفوذ نماید ، پتانسیل تشکیل الگوی رنج  به جای ریزش بیشتر بسیار افزایش خواهد یافت و در این حالت سناریوی دوم که یک کارکشن دوگانه است قوت خواهد یافت. فعلا برای انتخاب سناریو کمی زود است و باید برای تکمیل شدن الگو صبر کنیم.

در نمودار زیر شرایط تشکیل مثلث و میزان حداقلی قیمتی زمانی ریزش را مشاهده می فرمایید:

نتیجه : دوستانی که منتظر خرید مجدد هستند ، با سناریوی مثلث خرید خودرو در محدوده ی ۳۶۰ کم ریسک ارزیابی می شود اما اگر خودرو رنج شد و میلی به ریزش بیشتر و تثبیت زیر ۴۰۰ تومان نداشت ، بهتر است تا تکمیل شدن الگوی تایم هفتگی صبر کنند.

2 پاسخ
 1. سینا
  سینا گفته:

  سلام استاد.
  برای هزینه دوره و اطلاعات در مورد دوره میشه بفرمایید!؟ میشع لطفا آیدی تلگرام اگر دارید بفرمایید تا باهاتون تماس برقرار کنم؟! سپاسگزارم

  پاسخ
  • Mr NEoWave
   Mr NEoWave گفته:

   سلام
   در مورد کلاس ها ، در منوی “دوره آموزشی نئوویو” تمامی اطلاعات مورد نظرتون رو می تونید پیدا کنید.
   آی دی کانال و شماره من هم در قسمت ” تماس با من” در منوی اصلی سایت موجود می باشد.
   فعلا وسط دوره بهار هستیم و دوره بعدی از ابتدای مرداد ماه آغاز خواهد شد که قبل از آن اطلاع رسانی هم می شود.
   موفق باشید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *