موج شماری نئوویو برکت (1)

برای موج شماری نئوویو برکت دو سناریو وجود دارد که هم اکنون به یکی از سناریوها می‌پردازیم. هر دو سناریو هم جهت هستند و اگر نیاز شد در آینده به سناریوی بعدی خواهیم پرداخت.

برای موج شماری برکت از دیتای اواخر سال 97 به بعد استفاده کردیم. این سهم روند صعودی خود را از محدوده‌ی 100 تومان آغاز کرده و سپس خود را به محدوده‌ی قیمت 4500 تومان رسانده است. از این پیک قیمتی ریزش 75 درصدی را تجربه کرده است و سپس مجددا وارد روند صعودی کندی تا کنون شده است.

به شمارش نئوویو برکت که در کش دیتای ماهانه انجام شده است دقت فرمایید :

موج شماری نئوویو برکت (1)

موج شماری نئوویو برکت (1) در نئویوسنتر – حسین حیدرپور

همان‌طور که مشاهده می‌کنید در این سناریو تمامی مسیر صعودی و نزولی طی شده توسط 4 کارکشن انجام شده است و لذا با توجه به فرم امواج تشکیل شده می‌توانیم در بلند مدت به دنبال الگوی دیامتریک یا سیمتریکال باشیم که فعلا مورد بحث ما نیست.

طبق سناریوی مذکور این فاز صعودی کند 4-5 ماه اخیر قسمتس از کارکشن فاز چهارم بوده است که آن را با c3: نمایش دادیم. اگر این فاز پایان یافته باشد باید دو اتفاق همزمان رخ دهید ، یکی شکست ناحیه 3500 تومان و دیگری شکست ناحیه  4500 تومان.

اگر رفتار قیمت در برخورد با هر کدام از نواحی یاد شده نشان دهنده ضعف باشد (به خصوص ناحیه 3500 تومان) این امر می تواند تضمین کننده گسترش بیشتر فاز چهارم باشد و حرکت مد نظر ما رخ نخواهد داد.

طبق موج شماری نئوویو برکت در پارامترهای زمانی انتظار داریم این صعود حداقل 4 ماه و به صورت نرمال تا 8 ماه طول بکشد.

خلاصه و نتیجه تحلیل :

طبق موج شماری نئوویو برکت فاز چهارم کارکشن تمام است و ما وارد فاز پنجم صعودی که قطعا به صورت کارکشن تشکیل خواهد شد می شویم.

برای این صعود اهداف زیر را می توانیم در نظر بگیریم :

1- ناحیه 7500-7200 تومان

2- ناحیه 11800-10700 تومان

3- ناحیه 15000تومان

4- ناحیه 20000-18000 تومان

طبق موج شماری برکت این صعود اهداف بالاتری نیز می تواند داشته باشد که افراطی محسوب می شود و رد اینده اگر نیازی باشد بیان می شود اما توجه کنید فعلا اهداف اول و دوم در دسترش خواهند بود و نباید به اهداف بالاتر دل بست.

طبق شمارش الیوت برکت حد ضرر این تحلیل 2200 تومان می باشد که با شکست 3500 تومان می توانید حد ضرر را به 2500 تومان منتقل کنید.

نویسنده : حسین حیدرپور

تاریخ : 18 خرداد 1400

مطالبی که ممکن است دوست داشته باشید

اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *