آنالیز نئوویو فروی (2)

آنالیز نئوویو فروی را حدودا یک ماه پیش ارائه کردیم و مشاهده کردید که سناریوی الگوی ترکیبی مثلث دوبل به چه زیبایی تا کنون تشکیل شده است.

انتهای موج E از مثلث در محدوده ی قیمتی 4900 تومان پایان پذیرفت و سپس قیمت سهم در قالب امواج صعودی تا محدوده ی 7500 تومان رشد کرد و سودی معادل 53 درصد به ما رساند. البته سیگنال اولیه سهم را در محدوده ی 4500 تومان و قبل از انتشار تحلیل در سایت در کانال اعلام کرده بودیم.

در صورت نیاز به مطالعه تحلیل قبلی این سهم می توانید به ” تحلیل نئوویو فروی (1) ” رجوع فرمایید.

هم اکنون به بروزرسانی تحلیل نئوویو فروی که در کش دیتای هفتگی انجام شده است دقت فرمایید :

آنالیز نئوویو فروی (2)

آنالیز نئوویو فروی در نئوویو سنتر – کش دیتای هفتگی

با بررسی دقیق امواج می توانیم بگوییم حکت پسامثلثی که تا کنون شکل گرفته است هیچ الگوی الیوتی نیست و باید امواج بیشتری تشکیل شود تا بتوان سناریوی مناسبی برای حرکت بعدی از الگوی مثلث خنثی در نظر گرفت.

سناریوی محتملی که هم اکنون به نظرم می رسد تشکیل موج b به صورت الگوی فلت ناقص غیر عادی است. اگر این سناریوی صحت داشته باشد انتظار تشکیل کف جدیدی ندارم و حداکثر ریزش سهم را تا ناحیه مستطیلی نارنجی رنگ در نظر می گیرم.

توجه کنیم حد ضرر نئوویو این تحلیل 4800 تومان می باشد هر چند از دید من قیمت نباید زیر 5800 تومان تثبیت شود و اگر این اتفاق رخ دهد مجددا باید امواج بررسی شود.

از این بعد سعی می کنیم برای جلوگیری از سردرگمی فقط یک سناریو را تشریح کنم ، سناریویی محتمل و در صدر لیست احتمالات!

خلاصه و نتیجه تحلیل :

بر اساس موج شماری نئوویو فروی برای اصلاح کنونی انتظار نداریم قیمت ذوب روی اصفهان دچار افت شدیدی شود از این رو مهمترین نواحی حمایتی به صورت زیر محاسبه شده اند :

1- ناحیه قیمتی 6443 تومان

2- ناحیه قیمتی 5844-5633 تومان

3- ناحیه قیمتی 5450 تومان

بر اساس آنالیز نئوویو فروی نفوذ به زیر حمایت دوم اندک است.

اهداف حداقلی همچنان در محدوده ی قیمتی 15000 تومان قرار دارد که پس از پایان این اصلاح در آپدیت سریع و در ذیل همین تحلیل دقیق تر به آنها اشاره می کنیم.

برای مشاهده بروزرسانی این تحلیل می توانید به ” موج شماری نئوویو فروی (3) ” رجوع فرمایید.

نویسنده : حسین حیدرپور

تاریخ : 26 تیر 99

پادکست این تحلیل را گوش کنید

مجموعه آپدیت‌های سریع

آپدیت اول : 15 مرداد 99

طبق تحلیل نئوویو فروی که در بالا مشاهده می فرمایید به نظر می رسد هم اکنون در حرکت پساالگویی ترکیبی دوگانه با x موج بزرگ قرار داریم.

مهمترین اهداف سهم به صورت زیر محاسبه می شوند :

1- ناحیه قیمتی 15700 تومان

2- ناحیه قیمتی 20300 تومان

3- ناحیه قیمتی 28400 تومان

4- ناحیه قیمتی 43500 تومان

حد ضرر فعلی سهم 5800 تومان می باشد.

از سیگنال اولیه تا کنون بیش از 50 درصد در سود هستیم و انشاالله قابلیت گسترش سود تا چند صد درصد برای این الگو وجود دارد.

آپدیت دوم : 10 شهریور 99

تحلیل نئوویو فروی در تایم هفتگی برای نقطه ی ورود مناسب انجام شد و هم اکنون به آن احتیاجی نداریم. پس از رشد قیمتی فروی تا محدوده ی 9200 تومان با اصلاح اغلب سهم ها این سهم نیز اصلاح مناسبی انجام داده است و در کش دیتای ماهانه به نظر می رسد همه ی اهدافی که در آپدیت سریع قبلی بدان اشاره شده است در دسترس باشد.

هر چند تارگت های فروی در محدوده ی 30 هزار تومان قرار دارد اما محتاطانه آن است که با رسیدن به هر تارگت استاپ خود را در جهت سیو سود بیشتر جابه جا کنید.

هم اکنون استاپ خود را می توانید تا 5600 تومان ارتقا دهید.

مطالبی که ممکن است دوست داشته باشید

53 پاسخ
 1. محمد
  محمد گفته:

  سلام خسته نباشید
  آقای مهندس بنظر میاد الگوی قبلی (اگر دیامتریک در نظر بگیریم البته بنده دیامتریک در نظر گرفتم تمام شده با توجه به رسیدن موج G به 38.2 درصد موج A )و روند سهم نزولی شده و الگوی بعدی شاید موج آخر یک مثلث خنثی باشه که بعد از آن روند صعودی را داشته باشیم که البته یک گمانه زنی است نظرتون در مورد این که الگوی قبلی پایان یافته چیه؟ با تشکر

  پاسخ
  • حسین حیدرپور
   حسین حیدرپور گفته:

   درود بر شما
   بارها در این صفحه اعلام کردیم با الگوی دیامتریک مخالفم و چنین الگویی تشکیل نشده است. به گفته استاد نیلی خاتمه زود هنکام الگو به خاطر شرایط بازار اشتباهی مهلک و جبران ناپذیر است.
   موفق باشید

   پاسخ
 2. محمدرضا
  محمدرضا گفته:

  سلام روزتون بخیر
  هم اکنون با توجه به نزول قیمت سهم حد ضرر تحلیل چه قیمتی می باشد؟آیا همچنان انتظار رشد شارپ و رسیدن به قیمت 20 هزار تومن تا انتهای مهرماه وجود دارد؟

  پاسخ
 3. رضا
  رضا گفته:

  سلام و عرض ادب
  جسارتا به نظرتون الگوی قدرتمند فروی همچنان معتبره و منفی ها همچنان فرصت خرید محسوب میشه؟ یا اینکه در الگو تغییراتی حاصل شده؟

  پاسخ
  • حسین حیدرپور
   حسین حیدرپور گفته:

   با سلام
   تا شنبه حتما بررسی خواهد و اگر تغییری در نمودار حاصل شده بود ، در قالب آپدیت سریع ذکر خواهد شد.
   شاخه نزولی شاخص می تواند حداکثر تا اواسط هفته تمام شود و لذا از دید من فرصت خرید خوبی فراهم شده است که دیگر تکرار نخواهد شد.

   پاسخ
 4. سروش
  سروش گفته:

  سلام. وقت بخیر.
  در صورت امکان و با توجه به رشد و نزول قیمت فروی در چند هفته گذشته آپدیت سریع را ارائه بفرمایید. ممنونم.

  پاسخ
  • حسین حیدرپور
   حسین حیدرپور گفته:

   با سلام
   فعلا نیازی به آپدیت نیست و انتظار داریم فروی در قالب یک الگو به اهداف خود برسد. از الگویی که قرار است تشکیل شود ، 2 قسمت اول تشکیل شده و هم اکنون در محدوده ی انتهایی قسمت دوم قرار داریم. انتظار داریم رالی سوم به صورت صعودی آغاز شود.

   پاسخ
 5. Arash
  Arash گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت استاد عزیز.
  یک سوالی داشتم در خصوص تحلیل این نماد و اون هم این که از دو تحلیل شما بنده این طور برداشت کردم که هنوز گام رشد اصلی و شارپی سهم شروع نشده؟ آیا این برداشت من صحیح است؟ اگر خیر خیلی ممنون میشم که راجع به ماهیت قدرت گام صعودی بیشتر توضیح بدید.

  موردبعدی هم اینکه که از لحاظ زمانی به نظر شما ما حدودا در چه بازه هایی احتمالا به سقف های ماژور سهم خواهیم رسید؟ آیا تا پایان شهریور یا مهر دستیابی به این اهداف منطقی به نظر می رسد؟

  پاسخ
  • حسین حیدرپور
   حسین حیدرپور گفته:

   سلام
   طبق تحلیلی که انجام شده حرکت اصلی سهم شروع شده است ولی دقت فرمایید حرکتی که آغاز شده است خود یک الگوی الیوتی است و شامل حرکات صعودی و رنج زیادی خواهد بود ، فعلا می توانیم بگوییم امواج شارپ این پساالگویی ایجاد نشده است که با تقاضای بسیار زیاد همراه شود.
   همان طور که مشاهده می کنید کاما به عنوان حقوقی بد نام این سهم ظاهر شده و مغرضانه هر روز عرضه می کند به طوری که در منفی 5 عرضه ها را بیشتر کرده تا به درد نخور بودن سهم را القا کند و شیب عرضه را افزایش دهد و در مثبت 5 عرضه نمی کند تا قیمت پایانی رشدی نداشته باشد!
   در هر صورت رفتارهای این چنینی می تواند زمان رسیدن به اهداف را افزایش دهد اما مسیر کلی را تغییر نمی دهد.
   در مورد زمان رسیدن به اهداف منطقی آن است که تا مهر به اهداف حداقلی برسیم که در آپدیت های بعدی بیشتر در این مورد می توانیم نظر دهیم.

   پاسخ
   • Arash
    Arash گفته:

    خیلی ممنون هستم از پاسخ شما استاد عزیز.

    بسیار کامل و جامع بود.

    با توجه به استارت حرکت پسا الگویی از زمان پاسخ شما، به نظر می آید که تا همان انتهای شهریور به تارگت ۱۵۷۰۰ خواهیم رسید. درست است؟

    پاسخ
    • حسین حیدرپور
     حسین حیدرپور گفته:

     سلام
     خواهش می کنم ، 15700 تومان یک حداقل است و به آن خواهیم رسید ، شخصا انتظار دارم تا مهر ماه فروی را در محدوده ی 25-30 هزار تومان ببینم.
     در تحلیل ماهانه که بعدا ارائه خواهد شد قوی ترین الگوی غیراستاندارد نئوویو را در این سهم داریم و از دید من باید راهی را که کاما طبق تحلیل انجام شده طی کرد ، این سهم نیز طی کند

     پاسخ
 6. سروش
  سروش گفته:

  درود. آیا اهداف ذکر شده برای فروی صرفاً بر اساس تحلیل نئوویو قابل دسترسی ست یا عواملی مثل کاهش نرخ دلار که در تحلیل دلار ریال ذکر شده باعث تغییر در اهداف یا زمان رسیدن به تحلیل خواهد شد؟

  پاسخ
  • حسین حیدرپور
   حسین حیدرپور گفته:

   سلام
   همه تحلیل ها صرفا بر اساس چارت و بدون در نظر گرفتن عوامل بیرونی انجام می شود.
   مسیر کلی نمودار نمی تواند هیچ موقع دستخوش تغییر قرار گیرد اما زمان رسیدن به اهداف می تواند سریع تر یا طولانی تر شود.

   پاسخ
 7. مصطفی
  مصطفی گفته:

  سلام استاد
  ببخشید اصلاح سه گانه جاری در موج 2 اتفاق میوفته درسته؟
  یا در B هم میتونه اتفاق بیفته؟

  پاسخ
  • حسین حیدرپور
   حسین حیدرپور گفته:

   با سلام
   2 پست قبلی شما حذف شد علت هم آن است که بارها خدمت همه عزیزان گفته ایم به سوالات تخصصی پاسخ نمی دهیم. شما در مورد الگوی مورد نظر خودتان که اشتباه است نظر می خواهید ، باعث می شوید پیام های مختلفی در اینجا رد و بدل شود! در مورد امواج مفقود به اشتباه مطالبی را عنوان می کنید که جای آن در اینجا نیست.
   اهداف این سایت با اهداف یک وبلاگ یکی نیست که هر کسی هر چیزی دوست داره بنویسه و من و یا بقیه بیایند نظر های خودشان را با شما مشترک شوند ، در آن صورت اینجا به یک چت رو تبدیل شده و از اهداف خود دور می شویم.
   خیلی واضح است در این سایت مثل اکثر سایت های آموزشی دیگر یک فضای نیمه تعاملی است و من به عنوان ادمین سایت مطالب تخصصی را منتشر می کنم و روزانه هزاران نفر از این مطالب استفاده می کنند. این که شما می فرمایید مطالب یک طرفه است ، بله تا حدی صحبت شما درست است چون اینجا یک وبلاگ نیست! بنابراین تا حدی که اهداف سایت به ما اجازه می دهد و موجب بر هم ریختگی نشود ، تعامل داریم و نه بیشتر.
   در مورد همه ی تحلیل ها هم ما هیچ تعصبی روی هیچ تحلیلی نداریم چون کار علمی انجام می دهیم ، به محض اینکه ببینم الگویی در حال توسعه بیشتر است و یا سناریوی جایگزین بهتری نسبت به سناریوی قبلی وجود دارد ، در آپدیت های بعدی حتما به آن می پردازیم.
   بیش از 99 درصد کامنت ها منتشر می شود و شما دوست گرامی نیز اگر قوانین را رعایت بفرمایید ، کامنت هایتان حتما منتشر خواهد شد.

   پاسخ
   • فرهاد
    فرهاد گفته:

    نیازی به توهین نبود من فقط گفتم موج مفقودی هست که شما متوجهش نشده اید حرکت پساالگویی هم که رخ داده نشانگر صحت حرف بنده است در حالی که شما منتظر موج اصلاحی بودید به هر حال
    خواستم تحلیل را اصلاح کنید نه قصد جسارت داشتم نه ناراحتی

    پاسخ
    • حسین حیدرپور
     حسین حیدرپور گفته:

     به کسی توهین نشده است و صرفا قوانین کامنت گذاشتن رو خدمت دوستان تذکر دادم!
     هیچ موج مفقودی هم (در جایی که مد نظر شماست) رخ نداده است و شما اشتباه می کنید. در ضمن قیمت دقیقا به باکس زرد رنگ برخورد کرده و بازگشته است و اصلاح قیمتی که انتظارش را داشتم با دقت رخ داده است!
     تمامی تحلیل ها از جمله این تحلیل ، در بروز برسانی های آتی ، اگر نیاز باشد حتما اصلاح خواهد شد و هیچگاه تعصب بی جا روی هیچ تحلیلی نداشته ، ندارم و نخواهم داشت.
     تعصب بی جا و رفتار کودکانه در مورد یک تحلیل صرفا مختص تازه به دوران رسیده هاست و در روزمه کاری خودم در طول 10 سال گذشته بیش از 3000 تحلیل در آرشیو دارم و به راحتی و با سرعت اگر سناریوی جدید رخ دهد خدمت همه دوستان ارائه خواهم داد.
     موفق باشید

     پاسخ
     • فرهاد
      فرهاد گفته:

      چرا همین که می‌گویید هر کسی هر چیزی دوست داره بنویسه و من و بقیه بیایند نظر خودشان را به شما مشترک شوند توهین هست به هر حال بگذریم
      به گفته شما ما در یک اصلاح دوگانه هستیم که حرکت پسا الگویی غلت میباشد که به شکل b ناقص میباشد و الان در موج c آن هستیم ؟
      ولی بنده نظرم این بود که الگو ترکیبی سه گانه است که موج a شما موج مفقود دارد و x موج میباشد و کل الگو ترکیب مثلث،مثلث،فلت میباشد که اگر اینگونه باشد اهداف بسیار بالایی را خواهیم دید/اینم نظر شخصی بنده است

   • سروش
    سروش گفته:

    واقعاً دوستان تصور میکنن حتما بیاید تبادل اطلاعات بشه!!! انگار کسی میره مطب پزشک با معالج مباحثه کنه درباره درمانش. اگر بلد باشیم که به سایتهای مریوطه مراجعه نمیکنیم. پس بجای مباحثه بهتر مطالب رو بخونیم اگر مفید بود استفاده کنیم. همین.

    پاسخ
 8. موسی
  موسی گفته:

  مهم نیست بازار صعودی است یا نزولی… مهم اینست که تحلیلهای شما کمک کند در بازار صعودی 5 تا ده درصد بیش از شاخص بازار سود کنیم…و در بازار نزولی 5تا ده درصد کمتر از درصد سقوط شاخص ضرر کنیم….

  پاسخ
 9. javad
  javad گفته:

  بامزه اینجاست اونی که بر اساس مطالب من دراوردی خودش داره تحلیل میکنه هم داره سود میکنه و هم اونی که دقیقا داره گفته های اقای نیلی رو اجرا می کنه!!! یعنی هرکی هرجور دلش بخواد می تونه تحلیل کنه و نتیجه هم یکسانه!!!!!!

  پاسخ
  • حسین حیدرپور
   حسین حیدرپور گفته:

   با سلام
   با مزه تر اینجاست که الان با این روند قدرتمند هر کسی که اصلا تحلیل هم نمی کنه سود می کنه!!!
   بنابراین معیار ، فقط سود کردن در بازار صعودی نیست!!! این بازار اشتباهات را به راحتی پوشش می دهد و بعدا در روند های آتی عیار تحلیل مشخص خواهد شد.
   البته دوستانی که در بازار دوطرفه کار می کنند همون هفته اول عیار تحلیل براشون مشخص میشه اما متاسفانه در بازار بورس فهمیدن این داستان به زمان احتیاج داره و فعلا همه عستاد هستند حتی اونی که دیروز کد گرفته.

   پاسخ
   • سروش
    سروش گفته:

    وقتی که مومنتوم بازار صعودی قدرتمند باشه بدون هیچ تحلیلی و حتی با شیر و خط انداختن میشه سود چندین برابری برد. ولی این شرایط همیشگی نیست. اونوقت تحلیلها مشخص میشه. الان کانالهایی هستند بنام صهناز و مهناز و شمسی و چرچیل و چنگیز و پرویز و غیره که حرفهاصونم درست در اومده!!!!:چون تمام نمادها طی سال گذشته چند برابر شده ولی هفته های آتی این روند خواه ناخواه تمام خواهد شد و عیار تحلیلها بدست میاد.

    پاسخ
    • حسین حیدرپور
     حسین حیدرپور گفته:

     سلام
     دقیقا همین طور است اما قابل توجه شما این که نه ما تحلیل دو روزه هستیم که در دو سه سال گذشته به بازار آمده باشیم و همچنین روشی هم که استفاده می کنیم سابقه ای 40 ساله دارد و برای امروز و دیروز یا به صورت من در آوردی نیست.
     تحلیل ها کاملا علمی انجام می شود و منتظر هستیم یا تی پی بخورد با استاپ و هیچ ادعای عجیب و غریبی هم نداریم.
     موفق باشید

     پاسخ
     • سروش
      سروش گفته:

      منظور بنده هم همین بود. بسیاری از کانالهای دو روزه از مومنتوم شدید بازار استفاده کرده و سود بزرگ بازار را بنام خودشون ثبت کردن. ولی وقتی این موج تمام بشه که میشه انوقت تحلیلگرهای قدیمی و کار درست ارزششون مشخص میشه

 10. حسین
  حسین گفته:

  سلام و عرض ادب جناب حیدر پور و ممنون بابت آپدیت تحلیل فروی.مهندس جان امکانش هست توضیح بفرمایید که این ساختار با همین الگوهای درجه پایینتری که جنابعالی شمارش کردین چرا دیامتریک دیاموند زگزاگی در نظر نگرفتین که الان دورن موج F باشیم و بعد از اون یک موج جی متانسب با اولین موج. توی کامنت ها فرموده بودین که امکانش کمه ؛ مشکل این سناریو تا اینجای کار چیه که الویت اول نبوده از دیدگاه شما؟
  ممنون

  پاسخ
  • حسین حیدرپور
   حسین حیدرپور گفته:

   با سلام
   علت اینکه به سوالات تخصصی پاسخ نمی دهیم دقیقا جلوگیری از همین ناهماهنگی است که در کامنت های تحلیل #فروی رخ داده است. بسیاری از افرادی که از آموزش های کم بنیه و ناقص استفاده کرده اند در اینجا به دنبال رفع نقایص خود هستند ، بسیاری به دنبال رفع سردرگمی خود هستند ، بسیاری از الگوهایی که وجود خارجی ندارند صحبت می کنند! بسیاری با سواد اندکی که دارند به دنبال یاد دادن به من هستند! و در بسیاری از کامنت های سایت می بینید نوشته اند ” همپوشانی بین موج های دیامتریک وچود ندارد ” که ناشی از آموزش های افراد کم سوادی است که خود نمی دانند چه می گویند و از ندانستن مردم سوء استفاده می کنند.
   من کل عمر کاری خود را صرف این رشته کرده ام و دقیقا می دانم دوستان دنبال چه هستند ، بنابراین علاوه بر این که من باید راه سوء استفاده برخی را ببندم! باید کمی هم در کامنت ها سختگیری کنیم وگرنه کمی در این موارد انعطاف به خرج دهم برخی افراد این جا را چت روم می کنند!

   و اما پاسخ شما : اگر الگویی در اولویت نیست یعنی قوانین را پاس نکرده است که در اولویت نیست یا مشمول قانون استثنا شده است ، از این رو از بین سناریوهای موجود سناریوی برتر سناریویی است که هیچ قانونی را نقض نکند.
   الگوهای نئوویو ریزه کاریهای زیادی دارند که اکثر افرادی که در ایران کار می کنند آنها را نمی دانند. همان طور که می دانید و مشاهده می کنید در کانال های تلگرامی تحلیل گر نئوویو کم نداریم اما اکثرا قوانین را به درستی پیاده نمی کنند و ملت را با دو تا لیبل سر کار گذاشته اند! همان چیزی که در الیوت سنتی هم به وفور وجود دارد و کسی الیوت را درست کار نمی کند و نصب 12345 رو پیوت ها را الیوت می پندارند!
   دیامتریک الگوی بسیار مهم و تخصصی است ولی کم کم در حال تبدیل شدن به کشیدن دو تا کانال و گذاشتن چند تا لیبل بالای آن شده است!
   اکثر مطالبی که عنوان شد پاسخ شما نبود و مطالب کلی بود که سایر دوستان هم استفاده بفرمایند.
   سلامت و موفق باشید

   پاسخ
 11. میثم
  میثم گفته:

  سلام. الگو های ترکیبی در بخش اول هیچ وقت الگوی مثلث رخ نمیده از هر نوعش. به نظر قسمت اول میتونه یه مثلث با cناقص باشه او شاخه انتهای هم شروع یک فلت کشیده.در نهایت . کل ابگو رو میشه یه دیامتریک زیگزاگی در نظر گرفت و احتمالا الان در شاخه f از این الگو باشیم

  پاسخ
 12. فرهاد
  فرهاد گفته:

  مثل اینکه بسیاری از این مطالب رو با آقای نیلی در ارتباط گذاشتند و ایشون هم تائیدش کردند و با صراحت هم در سایتشون اعلام کردند که حاضرند صحت الگوها را به اثبات برسانند.
  به هرحال به نظرم برای افراد تازه کار دوگانگی بوجود میاورد

  پاسخ
  • حسین حیدرپور
   حسین حیدرپور گفته:

   چنین چیزی وجود خارجی ندارد و از همه مهم تر نیازی نیست! به تحلیل های نیلی رجوع بفرمایید ببنید چنین الگویی را می بینید؟!
   در 10 سال گذشته هزاران نمودار را شمارش کردم و هیچگاه کمبودی احساس نکردم که بخواهم الگوی جدیدی خلق کنم. معمولا وقتی افراد نمی توانند بخش هایی از نمودار را تحلیل کنند شروع به اجتهاد کرده و مطالب من در آوردی را به وجود می آورند در حالی که باید تلاش کنند ضعف های خود را پیدا کنند تا بتوانند تحلیل خوبی ارائه دهند ولی متاسفانه در ایران افراد اجتهاد را بر تمرین و تلاش مستمر ارجح می دانند و نتیجه همین چیزی می شود که می بینید.
   به هر حال بحث در این مورد بی فایده است لطفا ادامه ندهید…..

   پاسخ
  • فرهاد
   فرهاد گفته:

   بس به نظر شما برای اینکه الگوهای اصلی را از من درآوردی ها جدا کنم چکار باید بکنم/ یا مثلا ایشون تو آموزش میگن هیچ بخش از موج دو نباید بیش از 61.8 درصد موج یک را اصلاح کند در شتابدارهای روند دار البته قبلا گفته بودند بخش پایانی الگو باید در این منطقه تمام شود ولی الان آموزش شخص دیگری رو که ادعا داشتند جدیدترین اموزش رو میدادن میدیدم که ایشون میگفت میشه بیشتر از 61.8 درصد اصلاح کنه ولی خاتمه الگو باید تو این سطح به پایان برسه،الان گیج شدم به نظرتون چیکار کنم

   پاسخ
   • حسین حیدرپور
    حسین حیدرپور گفته:

    سلام
    تنها راه کار مراجعه به 3 مرجع مهم و منحصر به فرد در نئوویو است :
    1- کتاب خود گلن نیلی ترجمه دادگستر
    2- بخش پرسش و پاسخ با گلن نیلی در منوی آموزش های رایگان
    3- مشاهده کارگاه های گلن نیلی (در صورت دسترسی)
    اگر از افرادی می خواهید این سبک را یاد بگیرید باید مراجع آنها فقط همین 3 باشد و هر کسی در هر کجای دنیا ، هر مطلبی اضافه یا کم کرده است ، من در آوردی است و در نئوویو هیچ جایگاهی ندارد و باید با اسم های دیگر باید ارائه شود. این داستان همان داستان کلاس های فیک پرایس اکشن است که کندل استیک را به جای پرایس اکشن به ملت قالب می کنند!
    روش من در آوردی ایرادی ندارد اما نباید به اسم سبک های بزرگی که افراد بزرگی چون گلن نیلی پشت آن هستند ارائه شود.

    پاسخ
    • فرهاد
     فرهاد گفته:

     با سلام
     خواستم بگم اشتباه از بنده بوده ایشون در ویدئو بعدش اعلام کردند که الگوی ایزومتریک ،رتبه بندی الگوها و الگوی کانال رو آقای نیلی تایید نکردند و مختص ایشان می باشد.

     پاسخ
  • حسین حیدرپور
   حسین حیدرپور گفته:

   مرجع ما فقط گلن نیلی است ولاغیر
   این ها کشفیات نیست اجتهادات بدون منطق و بی پایه و اساس است!
   مطالب نئوویو جامع و کامل است و نیازی به اضافه کردن حتی یک نقطه به آن نیست ، مطالب من در آوردی را نه فقط من هیچ کسی که نئوویو کار می کند قبول ندارد.
   البته اجتهاد ایرادی ندارد به شرطی که نام آن را نئوویو نذاشت! و از نام این تئوری مستحکم و جامع که توسط نخبه دنیای الیوت استاد گلن نیلی بنا نهاده شده سوء استفاده نکرد.
   موفق باشید

   پاسخ
 13. فرهاد
  فرهاد گفته:

  سلام بزرگوار و ممنون بابت زحماتی که میکشید
  ببخشید نمی شود کل امواج را یک ایزومتریک در نظر گرفت یا با احتمال کمتر دیامتریک؟

  پاسخ
  • حسین حیدرپور
   حسین حیدرپور گفته:

   سلام
   خواهش می کنم ، انشاالله که مفید باشد.
   الگوی ایزومتریک یک الگوی من در آوردی است و در نئوویو هیچ جایگاهی ندارد.
   الگوی دیامتریک امکان پذیر است و چون در اولویت نیست فعلا ذکر نشده است چون قوانین آن به خوبی پاس نمی شود ، در صورت نیاز بعدا تشریح خواهد شد.

   پاسخ
 14. احمد
  احمد گفته:

  عرض سلام و احترام
  بنده این سهم رو بعد از تشکل مثلث اول سنگین خریدم و هشتاد درصد پرتفوی بنده هست اینو گفتم تا احیانا از حرفام برداشت جسارت نشه، خط روند 0_B شکسته به نظر این حقیر پس اون ترکیب دوگانه عمل نکرده درسته پسا الگوی مثلث خنثی میتونه صحتشو تایید کنه اما اگه کلیت ترکیب صحت میداشت ما حتی نباید این دوگانه رو bمیگرفتیم فقط و فقط میتونست موج دو باشه و تارگتمون 36هزار میشد در هر حالت الان خط روند شکسته هر ترکیبی به جز سه گانه اگر رخ بده به نظر با اخباری که از پشت پرده ی این سهم میاد هم خوانی نداره(امیدوارم) یا اینکه شاید قراره دلار ارزون بشه نمیدونم(تیکه ی آخرو گفتم که ایمانمو به تکنیکال رسونده باشم)

  پاسخ
  • حسین حیدرپور
   حسین حیدرپور گفته:

   با سلام
   نظر شما رو به نکات زیر جلب می کنم :
   1- خط روند B-0 فقط مختص الگوی زیگزاگ و فلت است و در هیچ کدام از الگوهای کارکشن دیگر نیازی به بررسی نیست. در الگوی فعلی نظر من به هیچ عنوان روی الگوی زیگزاگ نیست.
   2- وجود سه گانه با ایکس موج بزرگ بسیار نادر است و در طول 10 سال گذشته به اندازه انگشتان یک دست هم از این الگوها ندیدم لذا در اولویت نیست هر چند امکان پذیر است.
   3- وجود موج 2 نیز اصلا محتمل نیست چون بیش از 99 درصد از سهم ها حرکت ایمپالس ندارند و به لحاظ آماری ، احتمالات به سمت موج 3 ممتد نمی رود.
   4- تحلیل های ما صرفا و صرفا تحلیل موجی خالص است و حواشی آن از جمله بنیاد ، قیمت ارز ، اخبار ، شایعات و … در نظر گرفته نمی شود چرا که اعتقاد راسخ دارم به هیچ عنوان بررسی این موارد کمک کننده نیست و اگر تحلیل به درستی انجام شود ، قطعا با موارد مذکور همخوانی 100 درصد خواهد داشت.
   5- توصیه می کنم اگر در نموداری تعدد سناریو وجود داشت به هیچ عنوان تارگت ماکزیمم را در نظر نگیرید ، این که از الان به خاطر این دو گانه ترازهای 161.8 یا 261.8 موج (A) را به عنوان تارگت در نظر بگیرید ، معقول و منطقی نیست و بهتر است کمی محتاط باشید و سپس تارگت ها با توجه به امواج تشکیل شده گسترش دهید.
   موفق باشید

   پاسخ
   • احمد
    احمد گفته:

    اینجور که متوجه شدم هیچ دیدگاهی نباید برای ترکیب داشته باشیم؟اگر اینجور هست پس چطور باید تارگت یابی کرد؟ این شاخه ای هم که الان با این سرعت داره افت میکنه آیا یه حرکت جدید نیست؟

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *