گلن نیلی

سبک حاضر با هدف ایجاد یک ترقی چشمگیر در قابلیت بقای تئوری موجی الیوت توسط گلن نیلی نوشته شده و این هدف را با مطرح کردن یک رویکرد عملی و کاربردی پیرامون تحلیل بازارها انجام می دهد. این رویکرد ابتکاری که با تحلیل موجی الیوت به سبک گلن نیلی شناخته می شود نتیجه ی 35 سال تدریس ، معامله و تحقیق فراگیر توسط گلن نیلی می باشد.

حین مطالعه این سبک ، به سرعت در خواهید یافت که شبیه هیچ سبک دیگری در حوزه ی تحلیل بازارها نیست. آنچه در این سبک معرفی شده ، اولین رویکرد گام به گام درباره تئوری موجی الیوت می باشد که تا کنون به رشته ی تحریر در آمده است. هیچ جنبه ای از این تئوری نمانده که شما بخواهید در آن تعمق و تحقیق کنید. تمام جرئیات کاملا شرح داده شده است به طوری که هر جمله ای وقف چیزی شده است.

ایده ی تئوری موجی در اصل در ابتدای دهه ی 1930 میلادی توسط آر.اِن.الیوت به دنیای سرمایه گذاری معرفی شد. سبک حاضر با فرارفتن از یافته های اصلی آقای الیوت ، تکنیک های جدید ، الگوهای قیمتی بازار و قوانینی را ارائه می کند که هرگز برای عموم افراد بیان نشده بود. این یافته های نوین به طرز چشمگیری صحت پیش بینی های معاملاتی و ایمان شما به معامله گری را افزایش خواهد داد.

استادی در تئوری موجی الیوت (نئو ویو) با جزئیاتی شگرف پیرامون موضوع اصلی ، و نیز کاربرد سبک نیلی سر و کار دارد. در مقام پشتیبانی از چنان جزئیاتی و برای پیش بینی دقیق و انجام معامله ی سود آور در بازاری که مبنایی پیوسته دارد ، درکی فراگیر و جزء به جزء از رفتار قیمت در عرصه های مالی و اقتصادی لازم می باشد. دلیل دیگر برای ارائه ی چنین جزئیاتی ، حصول اطمینان از این است که این سبک ، یک راهنمای ارزشمند و مرجعی ماندگار برای سال های آتی مفید فایده باشد.

اگر آرزوی داشتن توانایی پیش بینی و کسب سود از نوسانات پیچیده ی فعالیت های اقتصادی را دارید ، این سبک به شما کمک خواهد کرد تا به آن هدف برسید ، طوری که هیچ سبک دیگری چنین نخواهد بود.

شما قطعا سبک گلن نیلی را چالش برانگیز خواهید یافت و من اطمینان دارم که دوره ی مطالعه این سبک را دوره ای سودمند از زندگی تان خواهید یافت.

نویسنده : حسین حیدرپور

تاریخ : 15 اسفند 95

مطالبی که ممکن است دوست داشته باشید

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی