تحلیل نئوویو (26) GOLD

فاصله ای بین تحلیل های طلا انداختم تا خاصیت سیگنال دهی خودش را از دست بدهد چرا که سایت ما آموزشی می باشد و به هیچ عنوان قصد سیگنال دهی نداریم.

تحلیل های سریالی گلد را از اواخر زمستان 95 با یک ویدیو آغاز کردم و با تحلیل های پی در پی تا اواسط تابستان 96 انجام دادم و با استفاده از این روش توانستیم پیش بینی های بسیار خوبی را به همراه چندین هزار پیپ سود انجام بدهیم.

تمامی این تحلیل ها به همراه ویدیوی تحلیلی گلد صرفا گامی در جهت آشنایی شما دوستان با این روش قدرتمند و همچنین نمایش اجمالی تمایزات فاحش نئوویو با الیوت سنتی بود.

هم اکنون تحلیل را بر اساس شرایط جاری بازار آپدیت می کنم :

گلد پس از رسیدن به سقف 1357.5 دلار و اتمام الگوی الیوتی ریزش خود را آغاز کرد. بررسی این ریزش نشان می دهد اولا ماهیت آن کارکشن است و ثانیا هنوز تکمیل نیست. بررسی های صورت گرفته حاکی از تشکیل کارکشن های پشت سر هم کوچک می باشد که تجمیع آنها می تواند به تشکیل یک مثلث یا دیامتریک بزرگ ختم شود. با توجه به شرایط چارت از بین سناریوی های موجود تشکیل مثلث خنثی محتمل است و توسط خطوط سبز رنگ به عنوان پیش بینی روی چارت مشخص شده است.

در محدوده ی 1298.5 دلار تبدیل سطح خوبی داریم که می تواند موجب صعود و قوت گرفتن سناریوی مذکور شود. در صورت حمایت قیمت روی این سطح می توان با استاپ لاس کم وارد معامله خرید شد.

شکست 1288 دلار به سمت پایین است سناریو را فیلد می کند و نشان از عدم اتمام و گسترش موج C بزرگ دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.