آنالیز نئوویو کاما (3)

در آنالیز نئوویو کاما که آبان ماه سال قبل ارائه شد به دنبال روند صعودی قدرتمندی که پس از الگوی ترکیبی دوگانه جاری رخ می دهد بودیم.

شاید آن زمان چنین مومنتومی وجود نداشت اما به راحتی از روی الگو توانستیم تخمین قدرت روند آتی را به درستی انجام دهیم و هم اکنون که امواج بیشتری تشکیل شده است می بینیم که این الگوی قدرتمند توانسته سودی بیش از 300 درصد را نصیب سهامداران کند.

روند آنچنان قوی است که علاوه بر رسیدن به هدف حداقلی 100 درصدی در محدوده ی قیمت 3000 تومان هم اکنون در حال رسیدن به اهداف بالاتر است.

در صورت نیاز به مطالعه تحلیل قبلی می توانید به ” الگوی ترکیبی دوگانه کاما (2) ” رجوع فرمایید. 

به بروزرسانی موج شماری نیوویو کاما که در کش دیتای ماهانه انجام شده است دقت فرمایید :

آنالیز نئوویو کاما

آنالیز نئوویو کاما در نئوویو سنتر – کش دیتای ماهانه

روندی که پس از الگوی ترکیبی دوگانه شکل گرفته است ، روندی زمان بر است و به نظر می رسد یک روند بلند مدت صعودی آغاز شده است که در کوتاه مدت یا میان مدت می تواند شامل نوسانات نزولی باشد.

هم اکنون هیچ الگوی الیوتی در این روند صعودی تکمیل نیست که می توان نشان دهنده ادامه روند صعودی/رنج باشد.

خلاصه و نتیجه تحلیل :

در ابتدا توجه کنیم که باید معامله گران بلند مدتی حد ضرر خود را به قیمت 2500 تومان و معامله گران میان مدتی حد ضرر خود را به قیمت 4000 تومان منتقل کنند.

حد سودهای بلند مدتی در این سهم را می توان به صورت زیر محاسبه کرد :

1- ناحیه 6690-6260 تومان

2- ناحیه 10000-9700  تومان

3- ناحیه 18100-17000 تومان

توجه کنید هدف 18000 تومانی ، هدف حداقلی در الگوی درجه بالاتر است که در بلند مدت به آن می رسیم و در تحلیل های بعدی آن بروز خواهیم کرد.

نویسنده : حسین حیدرپور

تاریخ : 15 اردیبهشت 99

مجموعه آپدیت‌های سریع

آپدیت اول : 23 مهر 99

در آنالیز نئوویو کاما که چند ماه پیش ارائه شد پس از الگوی دو گانه ی جاری به دنبال حرکت صعودی شارپی بودیم که حداقل هدف آن 18000 تومان اعلام شد و در کانال تلگرام نیز پس از رسیدن به این هدف ، تارگت بعدی را 30000 تومان اعلام کردیم.

با توجه به مومنتوم زیاد بازار در ماه های اخیر ، این تارگت های میان مدتی و بلند مدتی در زمان اندکی میسر شد و کاما توانست در قالب الگوی زیگزاگ طویل تا 34000 تومان رشد کند.

به تحلیل نئوویو کاما که در کش دیتای ماهانه به روز شده است دقت فرمایید :

آنالیز نئوویو کاما 3 - آپدیت سریع 1

آنالیز نئوویو کاما 3 – آپدیت سریع 1

بر اساس موج شماری نئوویو کاما حرکت صعودی این سهم فعلا تا مدتی تمام شده است و انتظار حرکت شارپی از این سهم نداریم. در ریزش اخیر کاما دچار کاهش قیمت 62 درصدی نسبت به سقف خود شده است که اصلاح بسیار مناسبی است و به نظر نمی رسد که 12800 تومان بشکند از این رو اصلاح قیمتی سهم تمام شده به نظر می رسد (مگر اینکه ریزش افراطی باشد) اما اصلاح زمانی آن به وضوح باقی مانده است.

حداقل اصلاح زمانی این سهم به محدوده ی اواسط زمستان 99 و نرمال آن به اواخر بهار 1400 خواهد رسید. 

با توجه به تحلیل بالا نزول اخیر که در قالب زیگزاگ طویل (abc) تحلیل شده است فقط موج A از این اصلاح است و انتظار داریم این سهم در طول ماه های آینده رفتار نوسانی را از خود نشان دهد.

این سهم از سیگنال های اولیه بیش از 3000 درصد سود آوری داشته است و برای ورود مجدد باید صبر کرد.

آپدیت اول : 23 مهر 99

به زودی

مطالبی که ممکن است دوست داشته باشید

اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی

8 پاسخ
   • علیرضا
    علیرضا گفته:

    بنده با دیامتریک توسعه یافته آشنایی ندارم، یعنی اینکه مهم صرفا هفت موج مشابه از لحاظ زمانی هست و تایید پساالگویی بعدش؟ و یه قالب جدا از دو دیامتریک کلاسیک هست؟

    پاسخ
     • علیرضا
      علیرضا گفته:

      ببخشید من بازم مزاحم شدم، در مورد حرف شما که به صورت عملی فکر کردم، به این نتیجه رسیدم که ساختار دیامتریک جدید آقای نیلی، ما دیگه ساختار پاپیونی و الماسی نداریم و عملا هر هفت موجی که از لحاظ زمان دارای تناسب هستند، می توان دیامتریک نامید، الان درست متوجه شدم؟

 1. محمد
  محمد گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  آقای مهندس ما در نیوویو الگوی ایزومتریک داریم؟ چون بنده ندیدم آقای نیلی به آن اشاره ای بکنند فکر کنم بعضیها همان ترکیبی دوگانه را ایزومتریک نامیدند

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *