موج شماری نئویو شرکت باما (کاما):

در تحلیل نئوویو کاما با بررسی نمودار شرکت می‌بینیم که این سهم رشد خودش را از اواخر سال 94 آغاز کرده است. این سهم توانسته با تشکیل 7 فاز کارکشن (تصحیحی) در قالب الگوی دیامتریک خودش را به محدوده‌ی 1240 تومان برساند. پس از دیامتریک حرکت عجیب و خاصی را شاهد هستیم که معمولا در شاخص‌ها چنین مواردی رخ می‌دهد. در این سهم به جای اصلاح قیمتی قابل توجه ، بیشتر شاهد اصلاح زمانی هستیم که نشان دهنده روند صعودی خوبیست که در این سهم وجود دارد.

تحلیل نئوویو شرکت کاما که در کش دیتای ماهانه انجام شده است را مشاهده بفرمایید :

تحلیل نئوویو کاما - کش دیتای ماهانه

تحلیل نئوویو کاما – کش دیتای ماهانه

البته به این نکته توجه کنیم که این چارت به دلیل کامپلکس بودن بیش از حد امواج ، سناریوی دیگری نیز دارد. در سناریو دوم ، دیامتریک مذکور موج C از الگوی بسیار بسیار پیچیده خواهد بود.

با توجه به این که جهت روند در هر دو سناریو یکسان است در حال حاضر  نیازی نیست که بیش از این راجع به سناریوی دوم بحث کنیم.

نتیجه و خلاصه تحلیل :

طبق موج شماری نئوویو کاما روند کوتاه مدت رنج/ صعودی و روند میان مدت صعودی ارزیابی می شود. اهدافی که در میان مدت برای کاما متصور هستیم می‌تواند سودهایی بیش از 50 درصد را داشته باشد. در روند صعودی یاد شده هر چند اهداف بالای 2000 تومان به عنوان اهداف اولیه مد نظر است اما توجه به مقاومت‌های زیر الزامیست.

توجه کنید این چارت ماهانه و کش دیتا تا آخر مرداد ماه ترسیم شده است . مهمترین حمایت محدوده ی 1300 و حد ضرر این تحلیل 1100 تومان است.

نواحی مقاومتی :

در نواحی مقاومتی زیر احتمال افزایش عرضه وجود دارد و ممکن است روی  روند کوتاه مدت سهم تاثیر گذار باشد:

1- ناحیه 1670-1600

2- ناحیه 1850-1870

3- ناحیه 2000

4- ناحیه 2280

5- ناحیه 2600-2430

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *