تحلیل نئوویو شاخص خودرو در نئوویو سنتر :

در این تحلیل می خواهیم به احتمال وجود الگوی فلت با موج B قوی بپردازیم اما قبل از آن توضیحی در مورد تحلیل قبلی ارائه می شود.

در تحلیل قبلی شاخص خودرو در شاخه نزولی قرار داشت و برای اتمام آن به حمایت بسیار مهم ۳۰۰۰۰ واحد اشاره کردیم و گفتیم روند صعودی شاخص در صورتی که این حمایت نشکند پا برجاست و در صورت شکست این ناحیه احتمالا شاخص وارد اصلاح چندین ماهه خواهد شد.

عملکرد عالی این حمایت شاخص را وارد مدار صعودی کرد و مشاهده کردید با پر شدن ظرف زمانی و برخورد به مقاومت محدوده ی ۴۹۶۰۰ واحد وارد فاز نزولی کوتاه مدتی شد.

تا اینجای کار شاخص خودرو دقیقا طبق تحلیل پیش رفته است و می توانید در صورت نیاز به مطالعه تحلیل قبلی روی عبارت ” تحلیل نئوویو شاخص خودرو ۷ ” کلیک فرمایید.

به آنالیز نئوویو شاخص خودرو که در کش دیتای ماهانه به روزرسانی شده است نگاه کنید :

فلت با موج B قوی

تحلیل نئوویو شاخص خودرو – کش دیتای ماهانه

همان طور که ملاحظه می کنید فاز نزولی رخ داده به دلیل مومنتوم نسبتا خوب خودرویی ها بسیار کوچک بوده و هم اکنون در صعودی در قالب الگوی زیگزاگ قرار داریم. به نظر می رسد فاز نزولی/رنجی که انتظارش را داشتیم می خواهد در قالب الگوی فلت با موج B قوی ظاهر شود. طبق این سناریو این زیگزاگ صعود کننده فقط موج B از فلت است و یک فاز نزولی کوتاه پس از آن می تواند رخ دهد. 

خلاصه و نتیجه تحلیل :

طبق تحلیل نئوویو شاخص خودرو روند کلی در بلند مدت صعودی ارزیابی می شود و هنوز هیچ الگوی الیوتی معتبری تکمیل نشده است که نشان از ادامه روند صعودی دارد. بنابراین انتظار داریم روند صعودی خوبی را با اصلاح های اندک یک تا سه ماه در میانه روند داشته باشیم.

اگر پیش بینی فلت با موج بی قوی درست باشد ، موج نزولی که پس از آن رخ خواهد داد از دید من فرصت خرید مجدد را برای سهام های پرپتانسیل در گروه خودرو فراهم می آورد.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *