موج شماری نئوویو شرکت ایران خودرو (خودرو) :

موج شماری نئوویو خودرو یکی از تحلیل‌هایی است که به دلیل اهمیت آن تا کنون بارها روی آن تاکید کردیم (در کانال تلگرام) ، در آخرین تحلیل خرید خودرو در 250-270 را پیشنهاد دادیم و هم اکنون تحلیل را آپدیت می کنیم. این سهم در یک کارکشن بسیار پیچیده قرار دارد که تحلیل آن کاری سخت و زمان بر است.

در حال حاضر در کش دیتای هفتگی به نظر می رسد یکی از شاخه های نزولی کارکشن خودرو در 245 تومان به پایان رسیده است. با بررسی چارت می توان با احتمال بالا گفت با اتمام این شاخه ی نزولی ، کل کارکشن هنوز تمام نشده است و حداقل دو شاخه ی زمان آن باقی مانده است. به لحاظ الیوتی یکی از الگوهای محتمل برای این کارکشن حدودا 1 ساله سیمتریکال می باشد.

موج شماری نئوویو خودرو (1)

موج شماری نئوویو خودرو (1) – کش دیتای هفتگی

خلاصه و نتیجه تحلیل :

خرید های در محدوده ی 250 برای کوتاه مدت می تواند سودهای حداقی  20-30 درصدی را رقم بزند و فعلا نباید انتظار زیادی از این بازار و این الگوی ناتمام داشت. سناریوی دومی نیز وجود دارد که حاکی از اتمام الگوی دیامتریک است اما احتمال آن نسبت سناریوی قبلی ضعیف تر است ، در هر صورت خرید روی محدوده ی 250 برای این الگو نیز با حد ضرر 240 کاملا منطقی است و می تواند سودی به مراتب بیشتر از سناریوی اول را نصیب ما بکند.

برای مشاهده تحلیل بعدی روی ” موج شماری الیوتی خودرو (2) ” کلیک کنید.

8 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *