موج شماری نئوویو شرکت ایران خودرو (خودرو) :

موج شماری نئوویو خودرو یکی از تحلیل‌هایی است که به دلیل اهمیت آن تا کنون بارها روی آن تاکید کردیم (در کانال تلگرام) ، در آخرین تحلیل خرید خودرو در ۲۵۰-۲۷۰ را پیشنهاد دادیم و هم اکنون تحلیل را آپدیت می کنیم. این سهم در یک کارکشن بسیار پیچیده قرار دارد که تحلیل آن کاری سخت و زمان بر است.

در حال حاضر در کش دیتای هفتگی به نظر می رسد یکی از شاخه های نزولی کارکشن خودرو در ۲۴۵ تومان به پایان رسیده است. با بررسی چارت می توان با احتمال بالا گفت با اتمام این شاخه ی نزولی ، کل کارکشن هنوز تمام نشده است و حداقل دو شاخه ی زمان آن باقی مانده است. به لحاظ الیوتی یکی از الگوهای محتمل برای این کارکشن حدودا ۱ ساله سیمتریکال می باشد.

موج شماری نئوویو خودرو (1)

موج شماری نئوویو خودرو (۱) – کش دیتای هفتگی

خلاصه و نتیجه تحلیل :

خرید های در محدوده ی ۲۵۰ برای کوتاه مدت می تواند سودهای حداقی  ۲۰-۳۰ درصدی را رقم بزند و فعلا نباید انتظار زیادی از این بازار و این الگوی ناتمام داشت. سناریوی دومی نیز وجود دارد که حاکی از اتمام الگوی دیامتریک است اما احتمال آن نسبت سناریوی قبلی ضعیف تر است ، در هر صورت خرید روی محدوده ی ۲۵۰ برای این الگو نیز با حد ضرر ۲۴۰ کاملا منطقی است و می تواند سودی به مراتب بیشتر از سناریوی اول را نصیب ما بکند.

8 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *