موج شماری ایران خودرو (14)

Pen-Icon-02

نویسنده : حسین حیدرپور

Time-Icon-01

زمان مطالعه : 3 دقیقه

Calendar-Icon-01

تاریخ : 5 اردیبهشت 1402

در آخرین موج شماری نئوویو خودرو دو ناحیه مهم را برای پایان کارکشن این سهم محاسبه و اعلام کردیم و مشاهده کردید که کارکشن چندین ساله این سهم روی ناحیه دوم اعلامی پایان پذیرفت.

در صورت نیاز به مطالعه تحلیل قبلی می توانید به ” موج شماری خودرو (13) ” رجوع بفرمایید.

هم اکنون به بررسی حرکت جدیدی که پس از کارکشن مذکور رخ داده است می‌پردازیم ، برای این منظور در ابتدا به موج شماری ایران خودرو که در کش‌دیتای ماهانه به روز شده است دقت فرمایید :

موج شماری ایران خودرو (14)

موج شماری ایران خودرو (14) توسط حسین حیدرپور

طبق این تحلیل صعود چندین ماهه این سهم را می‌توان در قالب الگوی دیامتریک یا سیمتریکال در نظر گرفت که هم اکنون در حوالی انتهای موج e از این الگو قرار داریم. احتمالا موج e در ناحیه مقاومتی 437-391 به پایان می‌رسد.

طبق قوانین نئوویو صعود فعلی به احتمال بالا فقط قسمتی از کل روند صعودی‌ای است که در حال رخ دادن است و لذا این الگو از دید ما در شرایط حداقلی w خواهد بود و پس از آن یک ایکس موج کوچک خواهیم داشت.

در مورد این که این الگو a از الگویی بزرگ باشد فعلا نمی‌توان اظهار نظر کرد و فقط باید این مورد را در نظر داشت و حداقل تا آخر امسال صبر کنیم تا شرایط واضح‌تر شود.

خلاصه و نتیجه تحلیل :

طبق موج شماری ایران خودرو اهداف روند صعودی را می‌توان در قالب محدوده‌های زیر در نظر گرفت :

1- ناحیه عریض 800-700 تومان (انتظار داریم شکسته شود)

2- ناحیه 1350-1200 تومان

3- ناحیه 1530 تومان

4- ناحیه 2500 تومان

دقت کنید اهداف فوق برای میان مدت در دسترس خواهند بود که با فرض ایجاد الگوی دوگانه (یا گسترش به صورت‌های دیگر) محاسبه شده است.