شمارش نئوویو خشرق (4)

در شمارش نئوویو خشرق که در آبان 98 ارائه شد دیدم قیمت دقیقا از روی حمایت اول در محدوده ی 350 تومان بازگشت و تا 1150 تومان رشدی بیش از 200 درصد را رقم زد.

در صورت نیاز به مطالعه تحلیل قبلی می توانید روی عبارت ” الگوی دوگانه ترکیبی خشرق (3) ” کلیک فرمایید.

به آنالیز نئوویو خشرق که در کش دیتای ماهانه به روزرسانی شده است نگاه کنید :

شمارش نئوویو خشرق

شمارش نئوویو خشرق – کش دیتای ماهانه

در آنالیز نئوویو خشرق که در بالا مشاهده می کنید ، در فاز صعودی آخر هیچ الگویی تکمیل نیست و بنابراین می توانیم در میان مدت به دنبال ادامه حرکت صعودی یا در حالت بدبینانه حرکتی رنج باشیم.

توجه : الگوی قسمت صعودی تکمیل نیست اما اولین سناریوی پیش رو تشکیل یک دیامتریک است و اصلاح کنونی می تواند موج f از آن باشد. در این صورت انتهای موج f دقیقا روی تارگت زمانی اول است و انتهای موج g می تواند در تارگت زمانی دوم پایان پذیرد.

خلاصه و نتیجه تحلیل :

در تحلیل قبلی قیمت دقیقا از حمایت 350 تومانی بازگشت از این رو گفته بودیم حد ضرر را باید زیر آن قرار دهید که می توانستید آن را در محدوده ی 340 تومان قرار دهید. هم اکنون باید حد ضرر را ارتقا دهید و این مورد بستگی به دیدگاه شما متفاوت خواهد بود. پیشنهاد من برای بلند مدتی ها 700 و برای میان مدتی ها 780 تومان است و سیگنال خروج کوتاه مدتی ها هم خیلی وقت پیش صادر شده است.

به تارگت های زیر برای انتهای حرکت صعودی توجه کنید :

1- ناحیه 1050-1150

2- ناحیه 1320-1470

3- ناحیه 1520-1565

در تحلیل تکنیکالی مجزا نواحی حمایتی این سهم را محاسبه و لینک آن را در همین قسمت اضافه خواهیم کرد.

نویسنده : حسین حیدرپور

تاریخ : 25 اسفند 98

مجموعه آپدیت‌های سریع

آپدیت اول : 4 تیر 99

در تحلیل فوق به عنوان پیش بینی انتظار تشکیل دیامتریک را در فاز جاری داشتیم. هم اکنون که امواج بیشتری تشکیل شده است به نظر می رسد در فاز جاری یک زیگزاگ طویل تشکیل شده است و هم اکنون نزدیک به انتهای موج c از زیگزاگ هستیم.

این سهم رشد بسیار خوبی را در قالب این الگوی بلند تجربه کرده است و هم اکنون نزدیک به 1000 درصد سود آوری از سیگنال اولیه داشته است.

نکته جالب توجه این که الگوی بلند مدتی تکمیل نیست و انتظار داریم در بلند مدت هم چنان به روند صعودی خود ادامه دهد اما در میان مدت به نظر می رسد با پایان این زیگزاگ ، این سهم راهی روند نزولی شود و پس از اصلاح قیمتی -زمانی مناسب مجددا برای صعود بیشتر آماده شود.

تارگت های قیمتی و زمانی سهم را به صورت زیر آپدیت می کنیم :

1- محدوده ی قیمتی 3300-3100 تومان

2- محدوده ی قیمتی 4150 تومان

3- محدوده ی قیمتی 6500-6050 تومان

4- محدوده ی قیمتی 7200 تومان (مینور)

5- محدوده ی قیمتی 10000 تومان

برای تارگت زمانی می توانید محدوده ی مرداد 99 را مد نظر قرار دهید.

آپدیت دوم : 28 بهمن 99

بر اساس موج شماری خشرق که در آپدیت قبلی اراده کردیم برای انتهای روند صعودی تارگت زمانی را مرداد 99 و تارگت‌های قیمتی‌ای محاسبه کردیم که مشاهده کردید این سهم به تارگت دوم رسید و سپس وارد اصلاح شد.

در آپدیت فعلی تحلیل نئوویو خشرق را در قالب ویدیو انجام داده‌ایم که علاوه بر کانال یوتیوب نئوویو سنتر در زیر نیز می‌توانید آن را مشاهده فرمایید (فیلتر شکن خود را روشن کنید) :

مطالبی که ممکن است دوست داشته باشید

1 پاسخ
 1. الیوت کار
  الیوت کار گفته:

  سلام استاد شرمنده این سوال اماتوری رو میپرسم اما خیلی برام‌ مهمه لطفا اگه ممکنه جواب بدید
  ما با توجه به پدیدع تناوب معکوس بیش از ۲۰ نوع مثلث میتونیم داشته باشیم حالا سوالم اینجاست ایا هم پوشانی بین موح B و D الزامی هست ؟
  ایا ما میتونیم یه مثلث انبساطی مورب داشته باشیم که موج B و D هم پوشان نشن ؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *