موج شماری نئوویو شرکت زامیاد (خزامیا) :

در ابتدا به تحلیل نئوویو امواج خزامیا (شماره ۹) دقت فرمایید. طبق تحلیل قبلی به دنبال تکمیل موج E از مثلثی بزرگ بودیم و پتانسیل فلت در کش دیتای ماهانه مورد بررسی قرار گرفت. حرکت بعد از آن فلت اصلا شارپ نبود و هر چند طبق سیگنال دقیقا روی حمایت خودش با افزایش تقاضا مواجه شد اما حرکت آرام صعودی در طول یک ماه گذشته و عدم مومنتوم لازم برای صعود شارپ نشان از ادامه کارکشن موج E از (E)  به صورت مثلث/دیامتریک دارد.

در این تحلیل فقط موج (E) بزرگ را در کش دیتای هفتگی با جزییات بیشتری پیگیری می کنیم و به تکرار مکررات قبلی نمی پردازیم.

در ابتدا به موج شماری خزامیا که در کش دیتای هفتگی ترسیم و تحلیل شده است توجه بفرمایید :

تحلیل نئوویو خزامیا (10) - کش دیتای هفتگی

تحلیل نئوویو امواج خزامیا (۱۰) – کش دیتای هفتگی

بررسی امواج در نمودار هفتگی خزامیا متاسفانه حاکی از زمان بر شدن کارکشن است. با توجه به وضعیت قیمتی و زمانی امواج نمی توان از هم اکنون سناریوی واحد نوشت اما اولین احتمال مثلث همگراست.

متاسفانه! شرایط تشکیل الگوی سیمتریکال نیز محیاست که در صورت لزوم در تحلیل های آتی بیشتر به آن می پرداریم.

نتیجه و خلاصه تحلیل :

سهم خزامیا از جمله سهم های جا مانده بازار تلقی می شود که هر چند از کف خود که پارسال در محدوده ی ۷۰-۸۰ تومان معرفی کردیم ، ۱۰۰ درصدی سود داده است اما در مجموع با توجه به مومنتوم و پولی که در بازار است از دید من حداقل تارگت همچنان ۱۸۰-۲۰۰ است و چه بسا در آینده نه چندان دور خزامیا ۲۵۰ و ۳۰۰ تومانی را ببینیم.

از این رو طبق موج شماری نئوویو خزامیا خرید آن در کف این ناحیه رنج ریسک بسیار بسیار پایینی دارد و می تواند سود آوری مناسبی در میان مدت و در حالت بدبینانه در بلند مدت داشته باشد.

انتظار داریم با بهبود شرایط شرکت زامیاد این سهم جا مانده از بازار نیز به شرایط مطلوبی دست پیدا کند.

2 پاسخ
 1. سینا
  سینا گفته:

  استاد حیدر پور میشه لطفا آپدیت کنید تحلیل خزامیا رو؟ اینکه از اون فضای تراکم زده بیرون چه معنی میتونه داشته باشه؟ ممنونم استاد ازتون

  پاسخ
  • حسین حیدرپور
   حسین حیدرپور گفته:

   سلام
   با توجه به این که وضعیت خزامیا حساس بود در کانال نمودار آن را آپدیت کردم. خارج شدن از فعالیت رنج سیگنال خاتمه مثلثی بود که دنبالش بودیم. البته یادمان نرودآخرین سیگنال ورود را در محدوده ی ۱۱۰ تومان اعلام کردیم و الان موقع نگاه کردن و لذت بردن از سود است و نه خرید.
   در طول این هفته حتما آپدیت آن در سایت قرار خواهد گرفت

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *