تحلیل نئوویو زامیاد (خزامیا) در نئوویو سنتر :

تا کنون بارها تحلیل نئوویو زامیاد را ارائه کردیم و هم اکنون می خواهیم تحلیل چند ماه پیش را که حاوی سیگنال خرید در محدوده ی ۱۰۵-۱۱۵ بود به روزرسانی کنیم.

در تحلیل خزامیا شماره (۱۰) فقط موج E از خزامیا رو مورد بررسی قرار دادیم و گفتیم به دلیل مومنتومِ کمِ صعود احتمال گسترش موج E در قالب مثلث یا دیامتریک وجود دارد و هم اکنون به وضوح این موج یک مثلث شده است.

با توجه به گذشت زمان تحلیل هفتگی هم اکنون کارامد نیست و مجددا به تحلیلی که در کش دیتای ماهانه انجام شده بود می پردازیم.

در تحلیل نئوویو خزامیا شماره (۹) به دنبال پایان مثلث خنثی بودیم و تارگت حداقلی آن را ۲۰۰ تومان اعلام کردیم که هم اکنون بدان رسیدیم و از آن عبور هم کردیم.

به موج شماری نئوویو خزامیا که در کش دیتای ماهانه به روزرسانی شده است نگاه کنید :

تحلیل نئوویو زامیاد

تحلیل نئوویو زامیاد – کش دیتای ماهانه

هم اکنون در فاز صعودی و قسمت سوم از کارکشنی هستیم که از اواسط سال ۹۷ آغاز شده است. می توانیم بگوییم این کارکشن ، خزامیا را در روندی صعودی در بازه ی زمانی میان مدت و حتی بلند مدت قرار می دهد.

خلاصه و نتیجه تحلیل :

روند میان مدت خزامیا صعودی ارزیابی می ود و روند کوتاه مدت می تواند شامل نوسانات صعودی و نزولی فراوانی باشد اما توجه کنیم فازهای نزولی یا رنج قدرتمند نخواهد بود و این تحلیل تا زمانی معتبر است که کل فاز سوم خاتمه یابد.

برای میان مدتی ها حد ضر در محدوده ی ۱۸۵-۱۹۰ و برای بلند مدتی ها حد ضرر در محدوده ی ۱۵۰ تومان قرار دارد.

 بلند مدتی ها افرادی هستند که با سیگنال ۶۶ تومان این سهم را در نهایت در محدوده ی ۷۰ تومان به سبد خود اضافه کرده اند و هم اکنون در سود بیش از ۲۰۰ درصدی قرار دارند.

تارگت های اصلی این صعود محدوده های ۲۴۰ و ۴۰۰ و سپس ۷۰۰ تومان (در بلند مدت) خواهد بود.

برای آگاهی از مقاومت های بیشتر که می تواند به عنوان تارگت برای این تحلیل استفاده شوند به ” تحلیل تکنیکال خزامیا (۳) ” رجوع فرمایید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *