تحلیل نئوویو زامیاد (خزامیا) :

در ادامه روند صعودی و کند! سهم هم اکنون طبق آنالیز نئوویو خزامیا به نظر می رسد یکی از سناریوهای محتمل تشکل مثلث خنثی با تناوب استاندارد می باشد. همچنان روند هفتگی صعودی ارزیابی می شود و با شکست محدوده ی ۱۲۰-۱۲۵ هدف ۱۸۰ تومانی برای میان مدت می تواند به عنوان تارگت اولیه مطرح شود. در نمودار یکی از انواع مثلث خنثی افقی به عنوان پیش فرض ترسیم شده است.

تحلیل نئوویو خزامیا - کش دیتای ماهانه

آنالیز نئوویو خزامیا – کش دیتای ماهانه

خلاصه و نتیجه تحلیل :

با توجه به تحلیل ۶ خزامیا و تحلیل فعلی هم چنان روند را برای بلند مدت صعودی /رنج ارزیابی می کنیم.

7 پاسخ
 1. مهدی
  مهدی گفته:

  سلام جناب مهندس

  درچارت شاخص خودرو که دوسناریو اعلام کردین به نظرسناریو دوم شکل گرفته وباشکستن کانال وپولبک داره روبه بالاحرکت میکنه ،همینطورکه مستحضرهستین سهمای خودرویی مثل خزامیاوخپارس و…باشاخص حرکت میکنن واین مثلث فرضی برای خزامیا فیلدمیشود

  پاسخ
  • Mr NEoWave
   Mr NEoWave گفته:

   سلام
   خودرویی ها نسبت به بازار رشدی نکرده اند و سود های خوبی در انتظار آنهاست. این سناریو هم برای خزامیا صرفا یکی از سناریوهای پیش روست و عملا مثل شاخص خودرو این ها هم معمولا دارای دو سناریو هستند. البته لازم به ذکر است همه سناریوها در نهایت صعودی می باشند.
   بارها در مورد خرید خزامیا ۷۰ تومنی صحبت کردیم و بقیه تحلیل های میانه روند صرفا به توقف داشتن یا نداشتن در حرکت صعودی بزرگ می پردازد که بستگی به شرایط امکان رخ دادن دارند.
   توجه کنیم خزامیا مقاومت محدوده ی ۱۲۰ را در پی دارد و آن جاست که مشخص می شود توقف داریم یا نه و این سناریو فیلد می شود یا خیر؟!
   در نهایت برای افرادی که در قیمت های محدوده ی ۷۰ وارد شده اند صرفا نگهداری توصیه می شود تا انشاالله حداقل به هدف ۱۸۰ تومانی برسیم.

   پاسخ
 2. مهدی
  مهدی گفته:

  من خپارس داشتم که درقیمت۱۰۵خارج شدم وتحلیلی که داشتم که ازاین مقاومت لگ اخر اصلاحیشو بزنه که لگ eاز مثلث باشه،که دراخرین روز کاری مقاومتورد کرد وبه ۱۰۷رسید،حالاسر در گمم که ایامیتونه لگ eرواز قیمت۱۰۷بزنه یابه سمت بالابره،اگه امکانش هست راهنمایی کنید
  ممنون میشم

  پاسخ
  • Mr NEoWave
   Mr NEoWave گفته:

   خدمت شما عرض کردم در روند صعودی باید سهام داری کنید و کار شما به لحاظ تکنیکی درست نبوده و بیشتر در بحث نوسانگیری کاری که شما انجام دادید رایج است.
   برای مثال در همین خزامیا ، یک سناریو همین بحثی بود که من در این تحلیل مطرح کردم ولی این تحلیل به منزله خروج و ورود دوباره نیست ، در واقع این سناریو در صورت وقوع فرصت دوباره ورود در قیمت مناسب (برای کسانی که این سهم را ندارند) و یا افزایش حجم را می دهد.
   این که می گوییم در روند صعودی باید سهام داری کنید چون روند ها معمولا با اخبار بنیادی همراه هستند و کوچکترین خبری می تواند سهم را در صف خرید قفل کند.
   به طور خاص در مورد خپارس نظری ندارم و اگر چارت خوبی داشته باشه ، سعی می کنم هفته ی بعد تحلیلی از اون ارائه کنم.
   موفق باشید

   پاسخ
 3. مهدی
  مهدی گفته:

  اگه امکان ووقتشوداشتین فرداتحلیلش کنیداگه که نه هیچی به هرحال ممنون ازوقتی که گذاشتین🌹

  پاسخ
 4. مهدی
  مهدی گفته:

  یه درخواستم داشتم استاد،اگه امکانشو داشتین شاخص کل رو تحلیل کنید ،دراین بازارداغ خیلی نیاز هست به این تحلیل که مثل مهرماه ۹۷نقره داغ نشیم،
  سپاسگزارم

  پاسخ
 5. مهدی
  مهدی گفته:

  البته من تکنیکال کارمیکنم،وچارتش میگه تا۲۴۰۰۰۰ودرصورت عبور به۲۶۰۰۰۰هم میرسه

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *