شمارش نئوویو لابسا (3) در نئوویو سنتر

در شمارش نئوویو لابسا که 2.5 ماه پیش ارائه شد به دنبال خاتمه موج D از مثلث همگرای تناوب معکوس بودیم. الگوی موج D به صورت دیامتریک در نظر گرفته شده بود که در آنجا موج g در حال خاتمه بود.

در صورت نیاز به مطالعه تحلیل قبلی (سناریوی اول) می توانید به ” تحلیل نئوویو لابسا (1) ” رجوع فرمایید.

به صورت نرمال موج D نمی بایست بالاتر از محدوده ی 3600-3700 تومان می رفت و از این رو سناریوی دومی هم مطرح کردیم اما هم اکنون که امواج تشکیل شده است ، همچنان تاکید دارم که سناریوی اول را باید دنبال کنیم و این که موج D به صورت افراطی بزرگ شده ، الگوی مثلث همگرای تناوب معکوس جاری و پرقدرتی را تشکیل داده است که با مومنتوم این روزهای بازار همخوانی 100 درصدی دارد.

موج g از D نیز به صورت افراطی رشد کرده و بیش از حد نرمال بلند است که آن نیز نشان از قدرتمند بودن روند صعودی این سهم دارد.

به بروزرسانی آنالیز نئوویو لابسا که در کش دتیای هفتگی انجام شده است دقت فرمایید :

شمارش نئوویو لابسا

تحلیل نئوویو لابسا در نئوویو سنتر – کش دیتای هفتگی

همان طور که ملاحظه می کنید پس از موج D ريال موج E از مثلثی که پیش بینی کرده بودیم به زیبایی تشکیل شده است و پس از آن روند صعودی جدیدی برای این سهم شکل گرفته است.

با توجه به تکمیل شدن مثلث مذکور از این پس تحلیل را در تایم فریم ماهانه دنبال می کنیم.

به تحلیل الیوتی سهم آبسال که به روش نئوویو و در کش دیتای ماهانه انجام شده است دقت فرمایید :

شمارش نئوویو لابسا

شمارش نئوویو لابسا – کش دیتای ماهانه

حال که الگو تکمیل شده است اهداف حداقلی این مثلث را می توانیم در محدوده ی قیمتی 8000 تومان قرار دهیم.

خلاصه و نتیجه تحلیل :

پس از تکمیل الگوی مثلث همگرای تناوب معکوس روند قدرتمندی شکل گرفته است که برای آن اهداف متعددی می توان ذکر کرد همچنین حد ضرر را می توانید در محدوده ی قیمتی 3700 تومان قرار دهید (توجه کنید حد ضرر بلند مدتی این سهم در محدوده ی 3000 تومان قرار دارد).

اهداف محاسبه شده در میان مدت و بلند مدت می تواند در دسترش قرار گیرد :

1- ناحیه 8500-7900 تومان

2- ناحیه 13200-12500 تومان

3- ناحیه 17300-17000 تومان

با توجه به مومنتوم فعلی بازار هدف اول در کوتاه مدت در دسترس خواهد بود.

نویسنده : حسین حیدرپور
تاریخ تحلیل : 12 اردیبهشت 1399

برچسب ها

مطالبی که ممکن است دوست داشته باشید

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی

2 پاسخ
 1. علی
  علی گفته:

  سلام وقت بخیر، بنظرتون همچنان تحلیل لابسا معتبر؟ خیلی داره اذیت میکنه و خلاف جهت بازار حرکت میکنه، نسبت به بازار اصلا رشد نکرده، ممنون میشم بفرمایید چیکار کنم با این سهم

  پاسخ
  • حسین حیدرپور
   حسین حیدرپور گفته:

   با سلام
   تحلیل های ما همان طور که ملاحظه می فرمایید اکثرا در تایم فریم ماهانه انجام می شود از این رو برای رسیدن به اهداف باید صبر داشته باشید. بازار با مونتوم بالای فعلی به دلیل افراطی بودن ما رو بد عادت کرده است و طوری شده که به اهداف بلند مدت در میان مدت می رسیم و به اهداف میان مدتی در کوتاه مدت می رسیم.
   طبق تحلیل انجام شده موج E می تواند گسترش یابد اما در کلیت تحلیل هیچ تفاوتی ایجاد نمی شود و با توجه به قوانین منطق حاکم بر این الگو ، حرکت پساالگویی بسیار خوبی برای این سهم را در آینده نزدیک شاهد خواهیم بود و قیمت این سهم در طول 1-1.5 سال آینده می تواند 2-5 برابر شود.
   حد ضرر 3700 تومان برای میان مدتی ها ذکر شده است و حد ضرر واقعی این تحلیل برای بلند مدت ناحیه 3000 تومان است. به هر حال رسیدن به تارگت 17000 تومانی قطعا نیازمند صبر است.
   در نهایت در خلال این صعود بلند مدتی حتما اصلاح هایی رخ خواهند داد اما اگر این تحلیل درست باشد ، کف های ماژور قبلی در خلال این اصلاح ها نباید بشکند.
   موفق باشید

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *