در نئوویو کار با کارکشن ها بسیار تخصصی است و با بیان تمامی جزئیات بیان شده اند از این رو کامل ترین مرجع کارکشن ها نئوویو می باشد. چه زمانی که با امواج ایمپالس کار می کنیم و چه زمانی که با کارکشن ها کار می کنیم ، تسلط بر قوانین حاکم بر کارکشن ها الزامی است. اگر به دنبال معامله با موج ۳ یا موج ۵ الیوتی هستیم ، تنها راه کار ممکن شناسایی کارکشن های موج ۲ و ۴ است. تا زمانی که انتهای کارکشن های موج ۲ و ۴ به درستی شناسایی نشده باشند ، معامله با موج ۳ و ۵ بی مفهوم و امری نشدنی است.

از طرفی وقتی امواج ایمپالسی که به لحاظ زمانی بسیار بزرگ هستند (از درجه ی بالایی برخودار هستند و ماه ها یا سال ها طول کشیده اند) خاتمه می یابند ، پس از آنها کارکشن هایی رخ می دهند که حداقل انتظار داریم حدودا به اندازه ی موج ایمپالس قبل از خودشان زمان مصرف کنند.

از این رو ماها و سال ها با کارکشن های پیاپی طرف هستیم. سخت ترین و پر مخاطره ترین نوع معامله ، معامله در چنین زمان هایی و با چنین الگوهایی است و پیش نیاز چنین معاملاتی تسلط کامل بر رفتار و ویژگی های منحصر به فرد هر کارکشن می باشد. در این الگوها پتانسیل تشکیل کارکشن های کامپلکس (پیچیده) به کرات وجود دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *