موج شماری نئوویو ملت (1)

طبق موج شماری نئوویو ملت این سهم ملت از سال 97 پس از یک رشد بزرگ در قالب الگوی دیامتریک بالارونده و رئویت سقف تاریخی خود وارد یک اصلاح شده  که تا کنون سه شاخه از آن تکمیل شده است. بیمه ملت در صعود اخیر که از محدوده 117 تومان آغاز شده است در صورت توان عبور از محدوده مقاومتی 170 تومان اماکن رسیدن به محدوده هدف مشخص شده در نمودار -محدوده 192 تومان- را دارد.

به موج شماری ملت سهم که در کش دیتای 6 ماهه انجام شده است دقت فرمایید :

موج شماری نئوویو ملت (1)

موج شماری نئوویو ملت در نئوویو سنتر

چنانچه سهم از هدف معرفی شده به رشد ادامه دهد و محدوده 210 تومان را رد و تثبیت کند می توان گفت این فلت احتمالا به صورت x موج پایان یافته و سهم راهی اهداف بعدی شده است در غیر اینصورت اگر سهم از محدوده یاد شده دچار اصلاح شود می توان تشکیل یک مثلث را مد نظر داشت چنانچه مثلث با گسترش بیشتر به دیامتریک تبدیل نشود و با الگوی مثلث انقباضی پایان یابد به عنوان یک چشم انداز می توان محدوده 380 تومان را به عنوان هدف بعدی در نظر گرفت.

خلاصه و نتیجه تحلیل

باید توجه داشت تا قبل از تاییدیه پایان الگوی فعلی نمی توان هدف دقیقی برای آینده سهم در نظر گرفت لذا فعلا به همان هدف اول محدوده 192 تومان اکتفا می کنیم و سپس شرایط را مورد بررسی قرار می دهیم.
در حال حاضر حد ضرر را در محدوده 117 تومان در نظر میگیریم که در ادامه و در صورت عبور سهم از محدوده مقاومتی یاد شده در بالا می بایست تریل شود.

سالم پر سود باشید.

نویسنده : محمد اعتمادی

تاریخ : 21 شهریور 1400

مطالبی که ممکن است دوست داشته باشید

اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی

2 پاسخ
  1. مسعود
    مسعود گفته:

    اگر که فلت مورد نظر رو x موج در نظر بگیریم فکر نمیکنید که زمان زیادی طی کرده باشه ..؟

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *