گارگاه نئوویو 1400 - 01

کارگاه های تخصصی نئوویو 1400

نئوویو‌سنتر کارگاه‌های تخصصی نئوویو را به صورت جامع در سال 1400 برگزار می‌کند.

در سال 1400 سعی داریم در هر دو فصل یک دوره کارگاه کاربردی و جامع آموزشی به صورت حضوری و نیمه‌خصوصی را برگزار کنیم.

پیش نیاز علمی حضور در دوره نئوویو :

این دورۀ کارگاهی برای معامله‌گران بازارهای مالی اعم از بورس و FX طراحی شده است و شرکت در آن فقط برای دانشجویان نئوویو سنتر امکان پذیر است و سایرین نمی‌توانند در این کارگاه‌ها شرکت نمایند.

شرایط عمومی کلاس :

1- حداکثر ظرفیت دورۀ کارگاهی 6 نفر می‌باشد.

2- شهریه این دوره برای هر نفر 5 میلیون تومان می‌باشد.

3- کارگاه‌ها در 4 جلسه 4 ساعتی (مجموعا 16 ساعت) برگزار می‌شود.

4- کلیه مطالب تدریس شده در دوره‌های نئوویو سنتر به صورت کارگاهی روی نمودارهای واقعی پیاده سازی می‌شوند و تمامی نکات کارگاهی در این دوره ارائه خواهد شد.

5- عکس برداری و ضبط صدا در کلاس مجاز نخواهد بود.

6- با توجه به شرایط موجود و بیماری کرونا، استفاده از ماسک در کلاس اجباری است، لطفا رعایت بفرمایید.

اهداف این دوره :

الیوت به سبک گلن نیلی (نئوویو) بی‌شک پیشرفته‌ترین روش برای تحلیل ساختار بازار و سپس معامله‌گری با کمترین ریسک ممکن است. پس از شرکت در کلاس‌های آموزش نئوویو قطعا تمامی نکات را فرا می‌گیرید و برای پیشرفت سریع‌تر در دوره تمرینِ پس از کلاس حضوری (قبل از بک تست)، با شرکت در کلاس‌های عملی می‌توانید توانایی‌های عملی خود روی چارت را با یادگیری تکنیک‌های خاص بالا ببرید.

نئوویو سنتر (NEoWaveCenter) با آموزش تخصصی و استاندارد مطالب در قالب کلاس‌های تخصصی نئوویو به همراه کارگاه های آموزشی به صورت حضوری در تهران و به دور از مطالب من‌در‎آوردی و اجتهادات اشتباه قصد دارد شما را به یک نئوویو کار واقعی تبدیل کند.

نحوه ثبت نام :

فرآیند ثبت نام کارگاه عملی نئوویو مشابه با کلاس‌های نیمه خصوصی است و دانشجویان می‌بایست به “راهنمای ثبت نام” رجوع فرمایند.