ویدیوهای کانال یوتیوب نئوویو سنتر

کانال یوتیوب نئوویو سنتر را از ابتدای بهمن سال 1399 افتتاح کردیم. هدف از ایجاد کانال یوتیوب ارائه تحلیل‌ها به صورت فایل‌های ویدیویی است تا معامله‌گران هر چه بیشتر با فرآیند تحلیل نئوویو آشنا شوند.

همان‌طور که می‌دانید نرم افزار تخصصی برای تحلیل نئوویو نرم افزار مایکرسافت اکسل است که سعی می‌کنیم در این ویدیوها شما را هر چه بیشتر و بهتر با عملکرد بی‌نظیر این نرم افزار آشنا کنیم.

ویدیوهای کانال یوتیوب نئوویو سنتر را از چند طریق می‌توانید دنبال کنید :

1- ابتدا وارد youtube.com شوید و سپس ” نئوویو سنتر ” را سرچ نمایید. پس از ورود به کانال یوتیوب NEoWave Center ، برای عضویت دکمه Subscribe را بزنید و ویدیوها را مشاهده فرمایید. در حال حاضر ویدیوها در دسترس همه قرار دارند اما در آینده دسترسی به ویدیوها فقط مختص اعضای کانال می‌باشد.

2- هر ویدیو در پست مربوط به خودش در سایت نئوویو سنتر قرار می‌گیرد ، برای مثال ویدیوی مربوط به آپدیت سریع شاخص کل در زیر پست مربوطه قرار می‌‌گیرد. بنابراین طبق روال همیشگی انتشار تمامی پست‌ها در کانال تلگرام و اینستاگرام نئوویو سنتر اطلاع رسانی خواهد شد و از این طریق می‌توانید مطلع شوید.

برای Subscribe شدن در کانال یوتیوب نئوویو سنتر کافی است قبل از اجرای ویدیو ماوس خود رو روی لوگوی نئوویو سنتر (بالا سمت چپ تصویر) ببرید تا دکمه Subscribe ظاهر شود.

3- دسته‌بندی آخر برای ویدیوهای کانال یوتیوب نئوویو سنتر بر اساس  زمان انتشار (ماه‌های شمسی) است که در این صفحه ارائه می‌شود. فارغ از این که ویدیوی مربوطه آموزشی باشد و یا این که مربوط به چه سهمی است ، در قالب یک پست خدمت علاقه‌مندان ارائه می‌شود.

تذکر : توجه فرمایید شبکه اجتماعی یوتیوب فیلتر است و ویدیوها فقط با فیلتر‌شکن قابل روئیت هستند. لذا پیشنهاد می‌شود از سرورهای مربوط به کشورهای مطرح اروپایی ، همچنین کانادا و آمریکا برای دید فیلم‌ها استفاده فرمایید.

از بهمن 99 تاکنون تحلیل‌های زیادی در قالب آپدیت سریع ارائه شده است که در این قسمت می‌توانید تعداد آنها را مشاهده فرمایید :

 

14

ویدیو تا آخر بهمن در کانال یوتیوب آپلود شده است

مطالبی که ممکن است دوست داشته باشید

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی

با نئوویو سنتر حرفه ای شوید