کلاس آموزش تخصصی نئوویو (پاییز 99)

کلاس آموزش تخصصی نئوویو (پاییز 99) در نئوویو سنتر

نئوویو سنتر کلاس آموزش تخصصی نئوویو را در قالب دوره 62 ام به صورت حضوری و نیمه خصوصی در مهر ماه 99 با شرایط زیر برگزار می کند.

پیش نیاز علمی حضور در دوره نئوویو :

این دوره برای معامله گران بازارهای مالی داخلی و خارجی اعم از بورس ، کریپتو و FX طراحی شده است و برای شرکت در آن می بایست کارآموزان عزیز بر مباحث تکنیکال کلاسیک (تمامی مطالب مربوط به حمایت ها و مقاومت های استاتیک و داینامیک) مسلط باشند (مباحث مربوط به الیوت کلاسیک پیش نیاز این دوره نیست).

شرایط عمومی کلاس :

1- حداکثر ظرفیت کلاس 10 نفر می باشد.

2- شهریه کلاس برای هر نفر 6 میلیون تومان می باشد.

3- کلاس ها در 12 جلسه 4 ساعتی (مجموعا 48 ساعت) برگزار می شود.

4- کلیه مطالب نئوویو شامل کتاب مرجع “ استادی در تئوری موجی الیوت ” نوشته گلن نیلی (ترجمه دادگستر) و تمامی مطالب آپدیت شده توسط استاد گلن نیلی (تا پایان سال 2019) شامل الگوهای جدید دیامتریک ، سیمتریکال ، مثلث خنثی ، تناوب معکوس در مثلث ها ، ترسیم تخصصی کش دیتا ، درجه ، زمان ، منطق و … تدریس خواهد شد.

5- عکس برداری و ضبط صدا در کلاس مجاز نخواهد بود.

6- با توجه به شرایط موجود و بیماری کرونا ، استفاده از ماسک و دستکش در کلاس و رعایت فاصله گذاری اجتماعی اجباری است ، لطفا رعایت بفرمایید.

7- محل تشکیل کلاس های نئوویو سنتر در ونک – چهار راه جهان کودک می باشد.

اهداف این دوره :

الیوت به سبک گلن نیلی (نئوویو) بی شک پیشرفته ترین روش برای تحلیل ساختار بازار و سپس معامله گری با کمترین ریسک ممکن است. یادگیری این سبک پر چالش به صورت خودآموز برای اکثریت با دشواری های فراوان روبروست و در بسیاری موارد نشدنی است از این رو در کلاس های نئوویو سنتر قصد داریم با آموزش صد درصدی مطالب به صورت استاندارد شما را به یک تحلیل گر خبره تبدیل کنیم.

نئوویو سنتر (NEoWaveCenter) با آموزش تخصصی و استاندارد مطالب در قالب کلاس های حضوری نئوویو در تهران و به دور از مطالب من در آوردی و اجتهادات اشتباه قصد دارد به ساده ترین شکل ممکن شما را به یک نئوویو کار واقعی تبدیل کند.

زمان بندی کلاس های ترم پاییز :

توجه کنید کلاس های نئوویو سنتر در ترم پاییز در دو نوبت صبح و عصر و در روزهای جمعه برگزار خواهد شد.

توجه فرمایید به صورت اتوماتیک ابتدا همه ی دانشجویان عزیز در نوبت عصر ثبت نام خواهند شد و سپس در صورت پر شدن کد بعد از ظهر ، باقی دانشجویان در کلاس های صبح ثبت نام می شوند.

زمان بندی کلاس های ترم پاییز 99-3

زمان بندی کلاس های ترم پاییز 99 – نوبت عصر

زمان بندی کلاس های صبح در صورت تشکیل شدن دقیقا در همان روزهای مربوط به کلاس های کد بعد از ظهر و در ساعات 14-10 برگزار می شود. 

مهلت ثبت نام :

ثبت نام کلاس های تخصصی نئوویو در ترم پاییز از تاریخ 15 مرداد آغاز و در 15 شهریور  پایان می پذیرد.

پادکست نکات مربوط به کلاس های نئوویو سنتر را گوش کنید

پادکست اختصاصی دوره 62 نئوویو سنتر

برای ثبت نام مطالب زیر برای شما مفید خواهد بود

آپدیت سریع

 • 15 شهریور 99

  با سلام

  ثبت نام کلاس نئوویو ترم پاییز در نئوویو سنتر پایان پذیرفت .

  در صورتی که در زمستان شرایط بیماری کرونا و آنفلوآنزا اجازه دهد ، کلاس های نئوویو سنتر در زمستان برگزار می شود و زودتر در سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

  اگر شرایط محیا نباشد در ترم بهار 1400 در خدمت دانشجویان عزیز خواهیم بود.

  موفق و سلامت باشید

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی