تحلیل نئوویو شرکت پلاسکوکار (پلاسک) :

طبق آنالیز نئوویو پلاسک شماره (1) و (2) روند صعودی پیش بینی شده  رخ داد. البته به این نکته توجه داشته باشیم سناریوی اولیه برای این روند صعودی بخشیزه شدن بیشتر موج D بود.

در واقع تصور ما از این صعود تشکیل قسمت میانی از موج D بود به خاطر همین حداکثر تارگت این موج را محدوده ی 350-360 عنوان کردیم در حالی که قیمت به محدوده ی 400 هم رسید.

طبق مطالبی که در تحلیل قبلی عنوان کردیم ، در تحلیل ماهانه باید کمی تغییر ایجاد کنیم به این صورت که موج D را به صورت یک موج غیر بخشیزه در نظر بگیریم. از این رو موج صعودی فعلی که به صورت زیگزاگ بود را موج E در نظر می گیریم.

توجه داشته باشید این که به واسطه تشکیل امواج بیشتر یکی از لیبل ها را تغییر دادیم ، هیچ ربطی به سود آوری این موج ندارد. طبق سیگنال اولیه روند صعودی به درستی پیش بینی شده و در محدوده ی 165 این روند آغاز شد و این موج سودی نزدیک به 140 درصد را به ارمغان آورد.

هم اکنون به آنالیز نئوویو پلاسک که در کش دیتای ماهانه انجام شده است دقت فرمایید :

تحلیل نئوویو پلاسک 3 - کش دیتای ماهانه

تحلیل نئوویو پلاسک (3) – کش دیتای ماهانه

مثلثی که در تحلیل اول دنبال آن بودیم ، هم اکنون خاتمه یافته است. مثلث خنثی تناوب معکوس شکل گرفته نشان دهنده این است که روند صعودی پایان یافته و روند فعلی نزولی / رنج خواهد شد.

از طرفی با بررسی امواج سناریوی پاپیون نیز امکان پذیر است که در تحلیل های آتی به آن می پردازیم.

خلاصه و نتیجه تحلیل :

طبق موج شماری نئوویو پلاسک ، روند صعودی حداقل برای کوتاه مدت پایان یافته و انتظار حرکت شارپ دیگری را در کوتاه مدت نداریم. انتظار داریم این سهم به محدوده ی 320 و در حالت ایده آل تر به محدوده ی 265 هم برسد.

برای ریزش فعلی توجه به حمایت های زیر الزامیست:

1- ناحیه 320

2- ناحیه 295

3- ناحیه 270

4- ناحیه 220-240

برای مشاهده تحلیل بعدی به ” الگوی دوگانه ترکیبی پلاسک (4) ” رجوع بفرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *