دوره خصوصی نئوویو سنتر

دوره خصوصی نئوویو سنتر

۱- دوره خصوصی نئوویو سنتر با ظرفیت 2-1 نفر به صورت حضوری در تهران برگزار می‌شود. این دوره دارای 6 ماه پشتیبانی پس از خاتمۀ کلاس است.

2- دورۀ خصوصی شامل دو قسمت مباحث درسی و مباحث کارگاهی می‌شود. مباحث درسی به صورت حضوری در قالب 11 جلسه  و به صورت یک جلسه در هفته برگزار می‌شود و مباحث کارگاهی شامل 4 کارگاه به صورت غیرحضوری و در قالب ویدیو ارائه خواهد شد.

3- دورۀ خصوصی نئوویو 70 ساعت شامل 40 ساعت مباحث درسی و معاملاتی و 30 ساعت مباحث کارگاهی است.

4- شهریه دوره برای هر دانشجو 50 میلیون تومان می‌باشد.

5- دانشجویانی که درخواست تشکیل کلاس‌های خصوصی را دارند قبل از ثبت‌نام می‌بایست از طریق فرم ” تماس با ما ” برای هماهنگی تاریخ‌ها و ساعت‌های دوره با مهندس حیدرپور درخواست خود را ثبت کنند.

6- پس از مشخص شدن برنامۀ کامل کلاس‌ها دانشجویان می‌بایست مبلغ شهریه را واریز نمایند و سپس از طریق منوی ثبت‌نام در سایت، ثبت نام خود را نهایی کنند.

* * برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ثبت نام می‌توانید به ” راهنمای ثبت نام ” رجوع فرمایید**

7- پس از تکمیل ثبت‌نام دانشجو، ایمیل تائیدیه ثبت‌نام برای شما ارسال خواهد شد.

8- در کلاس آموزشی ضبط صدا/تصویر و گرفتن عکس از اسلایدها مجاز نخواهد بود.

توجه 1 : این مورد صرفا به خاطر جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی در نظر گرفته شده است و روی کیفیت آموزش هیچ تاثیری ندارد. جزوه مطالب جدیدی که در کتاب مرجع نیست در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد و نحوۀ تدریس نئوویو طوری طراحی شده است که کوچکترین کاستی در آن نباشد.

توجه 2 :  هزینۀ دوره 1000 تتر است و در صورت تغییر معنی‌دار قیمت تتر، قیمت ریالی آن به روز خواهد شد.

توجه 3 : در صورت بروز مشکل در هر کدام از مراحل فوق، از طریق راه‌های ارتباطی موجود در ” تماس با ما ” با نئوویو سنتر در ارتباط باشید.

لینک های مفید

اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی