موج شماری نئوویو شوینده (1)

برای موج شماری نئوویو شوینده از دو تایم فریم شش ماهه و یک ماهه استفاده کرده‌ایم. در تایم‌فریم شش ماهه از کل دیتای سهم از آغاز تا‌کنون استفاده شده است.

به موج شماری نئوویو سهم که در کش دیتای شش ماهه انجام شده است دقت فرمایید:

موج شماری نئوویو شوینده (1) - 6ماهه

موج شماری نئوویو شوینده (1) – 6ماهه

همانطور که ملاحظه می‌فرمایید سهم از نیمه اول سال 97 وارد یک فاز صعودی در قالب یک دیامتریک شده است و پس از روئیت سقف تاریخی خود در نیمه اول سال 99 در قیمت 65420 ریال به فرآیند اصلاحی ورود کرده است. این نزول می تواند یک x موج باشد و در قالب یک زیگزاگ پایان یابد و یا هر الگوی کارکشن دیگری در این بخش شکل گیرد.

برای بررسی بیشتر شرایط سهم در شاخه نهایی، آنالیز سهم در کش دیتای ماهانه را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

به موج شماری نئوویو سهم که در کش دیتای ماهانه انجام شده است دقت فرمایید:

موج شماری نئوویو شوینده (1) - ماهانه

تحلیل نئوویو شوینده (1) – ماهانه

به نظر می‌رسد سهم از سقف تاریخی خود در قالب یک الگوی دوگانه شروع به ریزش کرده است. الگوی اول در قالب یک فلت طویل پایان یافته است و پس از تشکیل یک x موج کوچک وارد یک دیامتریک رنج شده‌ایم. اکنون در موج e از این دیامتریک قرار داریم به نظر می‌رسد این موج قصد دارد در محدوده حداکثر زمان افراطی خود در بهمن ماه پایان یابد. در صورت گسترش این موج باید موج شماری خود را مورد بازنگری قرار دهیم. پس از آن توقع تشکیل موج صعودی f و موج نزولی g را خواهیم داشت. توجه داشته باشید در این موج شماری لگ g به صورت ناقص فرض شده است. چنانچه الگو به سیمتریکال تبدیل نشود پس از اتمام موج g توقع شروع رشد جدید از سهم را داریم که در آینده و آپدیت های بعدی به آن خواهیم پرداخت.

خلاصه و نتیجه تحلیل:

برای موج f از این دیامتریک به صورت نرمال محدوده 3950 الی 4300 قابل تصور است.

حد ضرر تحلیل در موج فعلی محدوده 2900 تومان در نظر گرفته شده است. توجه داشته باشید سهم در موج g می تواند کف جدیدی ثبت نماید. لذا افراد ریسک گریز می‌توانند پس از پایاین الگو و یا شکست خط df به سهم ورود نمایند.

سالم و پر سود باشید.

نویسنده : محمد اعتمادی

تاریخ : 23 بهمن 99

مطالبی که ممکن است دوست داشته باشید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *