موج شماری نئوویو سیمرغ (1)

برای موج شماری نئوویو سیمرغ از کش دیتای ماهانه و از دیتای ابتدای نمودار تا الان استفاده شده است.
سهم سیمرغ در تیر ماه سال 98 در بازار عرضه اولیه شد و طی یک رالی صعودی و در قالب سه الگوی کارکشن از محدوده 500 تومان به 4100 تومان رسیده و بازدهی قابل توجه 700 درصدی را برای سهامداران خود به ارمغان آورد و از مرداد امسال مانند اکثریت سهام بازار وارد فاز اصلاحی شده است.
به موج شماری نئوویو سیمرغ در کش دیتای ماهانه توجه فرمایید:

موج شماری نئوویو سیمرغ (1)

تحلیل نئوویو سیمرغ در نئوویو سنتر

در اصلاح اخیر، ابتدا یک الگوی زیگزاگ شکل گرفته که پس از آن به دلیل مومنتوم نزولی بالای بازار، مجدد ریزش ادامه پیدا کرد، الگوی کارکشن اخیر می تواند در قالب یک الگوی کامپلکس غیر استاندارد (زیگزاگ + فلت با c ناقص) و یا ( فلت + مثلث) تشکیل شده و پایان یابد و بعد از آن وارد فاز صعودی بعدی شویم، دو سناریوی حال حاضر ما در درجه بزرگتر یعنی الگوی مثلث ( خنثی یا همگرا) با تناوب استاندارد والگوی دیامتریک، هم جهت هستند و موج e هر دو الگو که قرار است تشکیل شود حرکتی صعودی است که تارگت های مختلفی را می توان برای آن تعیین کرد.

خلاصه و نتیجه تحلیل:
با توجه به موج شماری نئوویو سیمرغ، برای انتهای حرکت اخیر، انتظار پایان اصلاح در دو محدوده حمایتی 1450-1500 و محدوده 1300 تومان را داریم که به دلیل نزدیکی این سطوح به هم کلاستر قوی تشکیل شده است که انتظار برگشت از این قیمت ها را داریم، حد ضرر این تحلیل، تثبیت در زیر قیمت 1200 تومان می باشد.
با توجه به ساختار الگویی سهم، تارگت های زیر را می توان برای سیمرغ متصور بود که در بلندمدت توانایی رسیدن به آنها را خواهد داشت:
1) تارگت اول محدوده 4000-4100 تومان
2) تارگت دوم محدوده 6300-660 تومان
3) تارگت سوم محدوده 9000-9500 تومان
تحلیل در آینده با تشکیل امواج جدید آپدیت خواهد شد.

نویسنده : ابوذر کرمی

تاریخ : 20 بهمن 99

مطالبی که ممکن است دوست داشته باشید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *