انواع تحلیل ها و روش پیدا کردن سهم مورد نظر :

تحلیل هایی که ارائه می کنیم مربوط به 2 گروه بورس و طلای جهانی (GOLD/USD) می باشد. در منوی اصلی سایت در قسمت تحلیل می توانید هر کدام از گروه های مد نظر را انتخاب فرمایید.

قابل توجه اینکه فرم منوی موبایل/تبلت با منوی کامپیوتر متفاوت است . در تصویر های زیر این دو نوع منو را مشاهده می فرمایید (هر چند جز تفاوت ظاهری هیچ تفاوتی بین دو منو وجود ندارد) :

 

راهمای سایت-نسخه موبایل-01

راهمای سایت-نسخه موبایل-01

راهنمای سایت - تسخه کامپیوتر - 02

راهنمای سایت – تسخه کامپیوتر – 02

در هر قسمتی که وارد شوید ، همه نمودارها به ترتیب تاریخ انتشار مرتب شده اند ، برای مثال صفحه مربوط به بورس تهران به صورت زیر می باشد که با انتخاب هر نماد وارد صفحه تحلیل آن خواهید شد.

 

راهنمای سایت-03

راهنمای سایت-03

 

اگر به دنبال تحلیل نماد خاصی هستید (در هر صفحه ای از سایت که قرار دارید)  کافی است نماد و یا قسمتی از نام شرکت مد نظرتان را در منوی جستجو (Search) وارد کنید و به راحتی همه تحلیل های نماد مربوطه را بیابید. آیکون منوی جستجو (Search) به صورت ذره بین در بالای منوی اصلی می باشد :

 

راهنمای سایت - نسخه موبایل - 04

راهنمای سایت – نسخه موبایل – 04

راهنمای سایت - نسخه کامپیوتر - 05

راهنمای سایت – نسخه کامپیوتر – 05

آموزش در سایت :

آموزش در سایت از دو طریق پیگیری می شود ، ابتدا آموزش تخصصی و 0 تا 100 نئوویو از طریق برگزاری کلاس های آموزشی که به صورت حضوری انجام می شود که برنامه کلاس ها ، سرفصل های آموزشی ، پیش نیازها ، روش ثبت نام و هر آنچه که نیاز دارید را می توانید از منوی اصلی در قسمت دوره آموزش نئوویو پیدا کنید :

 

راهنمای سایت - نسخه موبایل - 06

راهنمای سایت – نسخه موبایل – 06

راهنمای سایت - نسخه کامپیوتر - 07

راهنمای سایت – نسخه کامپیوتر – 07

 

قسمت دوم آموزش سایت که به صورت رایگان در اختیار کارآموزان نئوویو قرار می گیرد. برای دسترسی به این منابع می توانید به منوی آموزش رجوع فرمایید. در این منو آموزش تخصصی کش دیتا به صورت استاندارد ، مراجع نئوویو ، برخی نکات کاربردی ، وبینارهای گلن نیلی ، ویدیوهای آموزشی و … را خواهید یافت :

 

راهنمای سایت - نسخه کامپیوتر - 08

راهنمای سایت – نسخه کامپیوتر – 08

به زودی آپدیت خواهد شد………….