راهنمای سایت

هر چند استفاده از سایت بسیار آسان است اما از آنجایی که در سال‌های گذشته اکثریت افراد در شبکه‌های اجتماعی به فعالیت مشغول هستند، برای این دسته از افراد شاید پیدا کردن مطالب سایت کمی باعث سردرگمی شود.

ناگفته نماند سایت ما یک سایت مبتنی بر متن است و لذا تعداد متون آن نسبت به سایت‌های عادی بسیار بالاست و لذا پیچیدگی‌های خاص خود را دارد لذا برای این که همگان دسترسی مناسب‌تری به سایت و نوشته‌های داخلی آن داشته باشند، در اینجا به برخی دسترسی‌های مهم می‌پردازیم.

صفحه خانه نئوویو سنتر

در این صفحه مهمترین اطلاعات و دسترسی‌های نئوویو سنتر را مشاهده خواهید کرد :

1- معرفی نئوویو سنتر شامل تاریخچه کلی و تعداد کلاس‌های برگزار شده، تعداد کلی تحلیل‌ها و …

2- معرفی انواع کلاس‌های آموزشی و زمان برگزاری آنها

3- معرفی پکیج‌های آموزشی نئوویو سنتر شامل پکیج‌های پرایس اکشن و کارگاه تخصصی موج شماری

4- دسترسی به صفحات پر بازدید و کلیدی از جمله : تحلیل‌های نئوویو بورس تهران، آپدیت سریع، اینستاگرام نئوویو سنتر (مبتنی بر سایت)، آموزش تخصصی رسم کش‌دیتا، آموزش‌های رایگان، محتویات کانال یوتیوب نئوویو سنتر، پشتیبانی دانشجویان و …

5- لینک شبکه‌های اجتماعی نئوویو سنتر از جمله کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام و کانال یوتیوب

6- فوتر سایت که شامل معرفی اجمالی نئوویو سنتر، آخرین پست‌ها و آخرین دیدگاه‌های تایید شده است

برای ورود به این بخش‌ها روی دکمۀ “اطلاعات بیشتر” کلیک کنید و یا اگر چنین دکمه‌ای وجود نداشت روی خود عکس کلیک فرمایید تا وارد آن بخش شوید.

منوی سایت :

منوی سایت ثابت نیست و در طول زمان بهینه می‌شود و این مطالب در زمان کنونی و با آخرین تغییرات نوشته شده است اما با این حال ممکن است تغییراتی در طول زمان در آن رخ دهد.

این قسمت دارای 6 بخش اصلی است که تمام دسترسی های اصلی سایت را برای شما به ارمغان می‌آورد :

بخش اول، دوره‌های آموزشی نئوویو سنتر : در این بخش تمامی اطلاعات مربوط به کلاس‌های عمومی، خصوصی، زمان برگزاری دوره‌ها، راهنمای ثبت‌نام، صفحه اصلی ثبت‌نام، پشتیبانی داشنجویان و هر آن چه که مربوط به کلاس های نئوویو سنتر است را می‌توانید در این بخش بیابید.

بخش دوم، پکیج‌های آموزشی نئوویو سنتر : تاکنون 3 پکیج در نئوویو سنتر ترجمه و تالیف شده است که تمامی آنها از طریق این منو در دسترس شما خواهد بود.

بخش سوم، تحلیل‌های نئوویو سنتر : در این قسمت به همه تحلیل‌های نئوویو سنتر دسترسی خواهید داشت. چون این بخش مخاطبان بیشتری دارد‌، هر کدام به تنهایی توضیح داده می‌شود.

الف) اگر روی خود عنوان منو کلیک کنید‌، به مجموعه تحلیل‌های نئوویو به صورت طبقه‌بندی شده دسترسی خواهید داشت (این بخش در منوی دستگاه‌های کوچک مثل موبایل و تبلت در دسترس نیست).

ب) در قسمت “تحلیل نئوویو بورس تهران” تمامی تحلیل‌های نئوویو مرتبط با بازار بورس بر اساس تاریخ انتشار مرتب شده است به صورتی که آخرین تحلیل‌، جدیدترین تحلیل نئوویو است.

ج) بخش “آپدیت سریع” شامل به روزرسانی‌های پست‌هایی است که قبلا منتشر شده‌اند و لذا در این قسمت می‌توانید از آنها اطلاع یابید. برای مثال تحلیل شاخص کل بورس در تاریخ 1 فروردین 1398 نوشته شده شده است و در تاریخ 5 شهریور 98 آپدیتی انجام شده که در انتهای همان تحلیل اصلی نوشته شده است. در قسمت آپدیت سریع از این موارد اطلاع می‌یابید.

د) در قسمت “تحلیل تکنیکال کلاسیک” همان‌طور که از نام آن مشخص است تحلیل تکنیکال بدون توجه به مباحث موج‌شماری ارائه می‌شود تا کاربرانی که هیچ اطلاعی از مفاهیچ تئوری موجی ندارند نیز به راحتی بتوانند از تحلیل‌ها استفاده کنند.

ه) بخش “کانال یوتیوب نئویو سنتر” عملا تکراری است و شاید نیازی به آن نداشته باشید چرا که ویدیوهای کانال یوتیوب عملا یا خودشان آپدیت سریع هستند و یا آموزشی هستند. در نهایت با عضویت در کانال یوتیوب ما به همگی به صورت طبقه‌بندی شده دسترسی خواهید داشت. این بخش در سایت اغلب بسیار دیر به دیر آپدیت می‌شود!

و) بخش ” ایستاگرام نئوویو سنتر” یکی از مهترین قسمت‌های سایت جهت دسترسی است. هر چند این صفحه جهت کاربران برنامه ایستاگرام طراحی شده است تا بتوانند به از طریق آن به سایت دسترسی داشته باشند اما بهترین گزینه جهت پیگیری همه نوشته‌های سایت عم از تحلیل اصلی‌، آپدیت سریع ، کلاس‌های آموزشی و … است چرا که هر نوشته‌ای در سایت منتشر شود‌، در اینجا لینک دسترسی آن را خواهید داشت و کافی است و روی عکس مربوطه یک بار کلیک کنید.

ی) بخش “تحلیل نئوویو طلا” به صورت مقطعی آپدیت می‌شود چرا که تمرکز اصلی ما بر بازار داخل است و “تحلیل نئوویو دلار” پس از بگیر و ببند‌های فراوان و از دسترس خارج کردن دیتای آن برای تحلیل عملا آپدیت نمی‌شود یا بهتر است بگوییم در فواصل زمانی بسیار طولانی آپدیت خواهند شد.

تصویری از بخش “ایستاگرام” را در زیر مشاهده می‌فرمایید :

بخش چهارم، آموزش‌های رایگان : در این قسمت تمامی پست‌های آموزشی رایگان را در بخش‌های مختلف در دسترس خواهید داشت اما در این بخش دو قسمت ” آموزش تخصصی اکسل” که به عنوان نرم‌افزار نئوویو شناخته می‌شود و همچنین آموزش تخصصی رسم کش دیتا از مهمترین‌های این قسمت هستند.

بخش پنجم، کارگزاری گنجینه سپهر : این کارگزاری به عنوان شریک تجاری نئوویو سنتر است و لذا برای عضویت در آنجا و استفاده از خدمات آن می‌توانید از لینک‌های موجود در این صفحه استفاده فرمایید.

بخش ششم، دربارۀ ما : این بخش شامل اطلاعاتی دربارۀ گلن نیلی، درباره حسین حیدرپور، اهداف نئوویو سنتر، سوالات متداول، راهنمای سایت و تماس با ما است. در قسمت تماس با ما تمامی راه‌های ارتباطی از جمله فرم تماس با ما، ایمیل، تلفن و … را خواهید یافت.

آخرین نکته‌ای که مایلم به آن اشاره کنم، آیکون نارنجی رنگ CS است که در تمامی سایت و در قسمت پایین سمت چپ قرار دارد. این آیکون برای دستری سریع به پشتیبانی و مختص دانشجویان نئوویو سنتر طراحی شده است.