آموزش‌های نئوویو سنتر

نئوویوسنتر (NEoWave Center) به عنوان اولین مرکز آموزش جامع نئوویو در ایران متعلق به حسین حیدرپور می باشد.

اینجانب با سابقه بیش از یک دهه موج‌شماری در سبک‌های مختلف الیوتی از سال 1392 کلاس‌های تخصصی و حضوری نئوویو را برای گسترش هر چه بیشتر این سبک غنی راه اندازی کردم.

مهمترین و کلیدی ترین هدف ما در نئوویو سنتر آموزش کامل و جامع ، استاندارد ، به روز و کاربردی الیوت به سبک گلن نیلی (نئوویو)  می‌باشد.

انواع آموزش در نئوویو سنتر :

نئوویو سنتر به دو صورت رسالت آموزشی خود را انجام می دهد :

1- آموزش عملی کارآموران نئوویو از طریق توضیحات فنی در تحلیل ها ، ویدیوهای آموزشی و برخی نکات کاربردی

2- آموزش افراد عادی از طریق کلاس های حضوری به صورت جامع

تحلیل‌های نئوویو سنتر :

تحلیل‌های سایت معمولا شامل دو قسمت می باشند ، بخش ابتدایی هر تحلیل به بررسی ویژگی‌ها و سناریوهای نئوویوی می پردازد لذا این قسمت برای افراد ناآشنا با نئوویو کارآمد نیست چرا که وجود اصطلاحات نئوویو در این قسمت برای افراد عادی باعث ثقیل و سنگین شدن متن تحلیل می شود و احتمالا برای این عزیزان غیرقابل استفاده است.

در بخش انتهایی هر تحلیل سعی می شود به صورت خلاصه ، نتیجه تحلیل نوشته شود که این قسمت فارغ از اصطلاحات خاص است و برای افرادی که آشنایی کمی با تحلیل تکنیکال دارند ، قابل فهم و استفاده خواهد بود.

متاسفانه اگر افرادی که به سایت ما مراجعه می کنند ، هیچ پیش زمینه تکنیکی نداشته باشند ، مطالب نئوویو سنتر به دلیل تخصصی بودن برای آنها غیر قابل استفاده است.

نکته ای که نیاز است بدان اشاره کنم این است که نئوویو سنتر و به طبع آن سایت neowave.ir به هیچ عنوان برای سیگنال دهی به وجود نیامده است چرا که دادن ماهی به افراد به جای یاد دادن ماهی گیری با اهداف ما کاملا در تناقض است. هر چند هر تحلیلی که ارائه می شود حاوی سیگنال خرید ، فروش ، نگهداری یا عدم ورود است.

با توجه به هدفی که دنبال می کنیم ، تعداد تحلیل‌های نوشتاری و همچنین ویدیوهای کارگاهی/آموزشی به صورت محدود ارائه خواهند شد و قطعا نباید از این سایت انتظار مشابه با سایت‌های سیگنال دهی را داشت که به تحلیل‌های  با تعداد زیاد شهرت دارند. این تحلیل‌ها و ویدیو‌ها با هدف آموزش و آشنایی کارآموزان به روش تحلیل به سبک نئوویو انجام می‌شود. 

آموزش آنلاین در نئوویو سنتر :

نکته دیگری که مایل هستم بدان اشاره کنم ، عدم برگزاری کلاس‌های آنلاین است. شاید مهمترین ویژگی آموزش آنلاین برخورداری از آموزش برای افرادیست که نمی توانند در کلاس حضوری در تهران شرکت کنند.

مهمترین علتی که این کلاس‌ها را برگزار نمی کنم کاهش چشم گیر کیفیت در آموزش مونولوگ و یک طرفه در این روش است که به نظرم 30-40 درصد از کیفیت آموزش می کاهد.

متاسفانه نئوویو تا حدودی 0 و 1 است ، بدین معنا که یا با آموزش جامع نئوویو باید همه ی نکات و ریزه کاری‌ها را دانست و یا اصلا نباید سراغ آن رفت چرا که از دید من نئوویو بدون نکات و ریزه کاری‌هایش صرفا ظاهری جذاب دارد و با الیوت ارتودوکس تفاوت چندانی نخواهد داشت!

کلاس‌هایی که تا‌کنون برگزار شده است

63 دوره نیمه خصوصی
32 دوره خصوصی
3 کارگاه تخصصی

مطالبی که در نئوویو سنتر مشاهده می‌کنید

تحلیل 64 نماد
319 پست تحلیلی
193+42 پست آموزشی