آنالیز نئوویو شاخص کل بورس تهران :

حدودا ۶-۷ ماه پیش تحلیل نئوویو شاخص کل بورس تهران را ارائه کردم و در آن زمان هشدار ریزش طولانی مدت داده شد.هر چند شخصا به تحلیل شاخص کل اعتقادی ندارم اما به درخواست تعداد زیادی از دوستان تحلیل قبلی را آپیدت می کنم.

ما پس از تکمیل موج D از مثلث نوترالی که دنبالش بودیم منتظر تشکیل موج E ماندیم……………از لحاظ قیمتی اصلاح شاخص برای موج E قابل قبول بوده ولی از لحاظ زمانی به نظر من مشکل دارد و هارمونی زمانی خوبی با سایر امواج مثلث ندارد ، کوتاه ترین شاخه ی مثلث حدودا  ۶۵ روز و بلند ترین شاخه ی آن  ۲۷۵ روز طول کشیده است بنابراین منطقی نیست موج E که معمولا زمان زیادی صرف می کند فقط ۳۹ روز زمان مصرف کرده باشد !

 

تحلیل نئوویو ساخص کل بورس تهران - کش دیتای ماهانه

تحلیل نئوویو ساخص کل بورس تهران – کش دیتای ماهانه

 

بنابراین دو سناریو را مد نظر قرار می دهیم یکی اتمام موج E و شروع روند صعودی جدید که در این صورت بازار باید با سرعت زیادی به رشد خود ادامه دهد.سناریوی دوم که از نظر زمانی سناریوی بسیار بهتری است به ما می گوید موج E در حال گسترش است و هنوز تمام نشده و آن قسمتی که یک نزول ۳۹ روزه داشتیم ، صرفا موج a از E می باشد. در این صورت در بهترین الگوی ممکن برای موج E از شاخص ،تشکیل یک فلت یا مثلث ایرگولار هست.

خلاصه و نتیجه تحلیل :

پس طبق تحلیل نئوویو شاخص کل بورس تهران در خوشبینانه ترین حالت سناریو ۲ ما یک نزول دیگر برای تکمیل الگو (احتمالا ایرگولار فیلیر) خواهیم داشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *