موج شماری نئوویو وبملت (1)

برای موج شماری نئوویو وبملت به صورت مولتی تایم فریم از 2 تایم ماهانه و 6 ماه به شرح ذیل استفاده شده است. همانطور که در موج شماری نئوویو در تایم 6 ماهه ملاحظه می‌کنید این سهم از ابتدای ورود به بورس با توجه به تشابهات زمانی بین امواج ، پتانسیل تکمیل الگوی دیامتریک را دارد ولی برای اطمینان از تجمیع 6 ماهه نیاز به تکمیل موج F می باشد. اما آنچه که هم‌اکنون سهم درحال طی کردن می‌باشد ریز موج h از موج E است.

به موج شماری بانک ملت که در کش دیتای 6 ماهه انجام شده است ، دقت فرمایید :

موج شماری نئوویو وبملت 1 - 6ماهه

موج شماری نئوویو وبملت (01) در کش دیتای 6ماهه – سامان عباسپور

بانک ملت در تایم 6 ماهه در موج E مذکور دارای الگوی سیمتریکال و تقریباً نزدیک به محدوده نرمال ظرف زمانی مجاز زمان صرف کرده است و از آنجاییکه که در تایم ماهانه که در ادامه شرح داده می‌شود این موج هنوز به اتمام نرسیده است نیاز به اتمام موج  h و شروع موج i  به عنوان آخرین موج از موج E در تایم‌فریم 6 ماهه می‌باشد.

برای تشریح دقیق‌تر و بهتر موج E در تایم 6 ماهه آن‌ را در تایم ماهانه مورد بررسی قرار داده‌ایم. به آنالیز نئوویو وبملت در کش دیتای ماهانه که به شرح ذیل انجام شده است ، دقت فرمایید :

موج شماری نئوویو وبملت 1 - ماهانه

موج شماری نئوویو وبملت (01) در کش دیتای ماهانه – سامان عباسپور

همانطور که ملاحظه می‌کنید با توجه به شروع روند صعودی قوی از مرداد 97 و همچنین تشابهات زمانی موجود بین امواج در این تایم فریم و انطباق آن با تایم بالاتر می توان رفتار حرکتی موج E در تایم 6 ماهه را یک دیامتریکی لحاظ کرد که در حال حاضر در موج F از آن هستیم. با توجه به تجمیع مولتی تایم‌فریم می‌توان موج F در تایم ماهانه را متناظر با موج h در تایم 6 ماهه در نظر گرفت.

با موج شماری نئوویو وبملت در حال حاضر موج F از دیامتریک ماهانه 2 سناریو دارد که با توجه به تشابهات زمانی موجود بین امواج تا به اینجا سناریوی محتمل که دیامتریک می‌باشد ارائه شده است.

با لحاظ کردن قوانین زمانی بین امواج در دیامتریک ماهانه موجود در موج E تایم 6 ماهه انتظار می رود که موج F بین 2 تا 10 ماه به عنوان مینیمم و ماکزیمم و بصورت نرمال و پاس شدن تشابهات زمانی الگوی دیامتریک موجود در موج F ماهانه 7 ماه زمان سپری کند. این در حالی است که با اتمام ماه دی تنها 5 ماه از این مدت صرف شده است. شایان ذکر است هنوز تاییدیه‌های پسا‌الگویی برای اتمام ریز موج e از دیامتریک موجود در موج F ماهانه پاس نشده است به همین منظور با فرض عدم اتمام موج e مذکور تارگت‌های محتمل برای آن در خلاصه و نتیجه تحلیل ذکر شده است

خلاصه و نتیجه تحلیل :

به عنوان نتیجه تحلیل بایستی ذکر شود که در تحلیل نئوویو وبملت در تایم 6 ماهه و ماهانه در موج کارکشنی خلاف جهت روند می‌باشیم که با توجه به ظرف‌های زمانی ذکر شده و سپری شدن 5 ماه از موج F ماهانه تا حداکثر 5 ماه و نرمال 2 ماه این موج می تواند گسترش یابد و حداقل 2 ریز موج  f و g برای اتمام موج F دیامتریک ماهانه لازم است. این در حالی هست که پس از اتمام این اصلاح در تایم‌فریم 6 ماهه انتظار شروع ریز موج  i از موج E و در تایم‌فریم ماهانه موج  G  از موجE  می رود

محدوده حمایتی مهم برای ریز موج  e از موج  Fالگوی دیامتریک تایم ماهانه به شرح ذیل می باشد :

1- محدوده 314 – 334 تومان

2- محدوده  283 – 298 تومان

در صورتیکه تاییدیه‌های اتمام ریز موج e از موج F دیامترک ماهانه در کف قیمتی 359 دیده شود تارگتهای ذیل را برای ریز موج f از دیامترک ماهانه را می‌توان در نظر داشت:

1- محدوده 390 – 413 تومان

2- محدوده 450 – 478 تومان

3- محدوده 490 – 520 تومان

با رسیدن به هر هدف شرایط سهم برای رسیدن به اهداف بعدی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

نویسنده : سامان عباسپور

تاریخ : 4 بهمن 99

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

اشتراک این مطلب در شبکه‌های اجتماعی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *