موج شماری نئوویو سرمایه گذاری صنعت بیمه (وبیمه) در نئوویو سنتر :

در ابتدا توجه فرمایید که تحلیل نئوویو وبیمه شماره ۸ که در چند ماه پیش ارائه شد ، قبل از افزایش سرمایه بوده و تمامی اعداد و ارقام در این تحلیل  دستخوش تغییر قرار گرفته است. نکته دیگر اینکه افزایش سرمایه هیچ گاه نمی تواند ساختارها را عوض کند و هم چنان به ادامه تحلیل قبلی (صرفا با اعداد جدید) می پردازیم.

در تحلیل قبلی دو سناریوی هم جهت را بررسی کردیم که هر دو نشان دهنده نزول بود. برای خاتمه نزول سه ناحیه حمایتی محاسبه کردیم و مشاهده کردید که با دقت بالا قیمت از روی حمایت سوم در ناحیه ۵۲۵ تومان بازگشت (این عدد در نمودار فعلی به ۲۳۰ تومان تبدیل شده است).

در صورت نیاز به مطالعه تحلیل قبلی روی عبارت ” موج شماری نئوویو وبیمه (۸) ” کلیک فرمایید.

هم اکنون می خواهیم ادامه سناریوی ۱ در تحلیل قبلی را بررسی کنیم و ببینیم که فاز پنجم کارکشن پیچیده ای که دنبالش بودیم تکمیل شده یا نه؟

قبل از این بحث به نمودار وبیمه که در کش دیتای ماهانه به روز رسانی شده است نگاه کنید :

تحلیل نئوویو وبیمه

تحلیل نئوویو وبیمه – کش دیتای ماهانه

در این تحلیل موج E فرضی به لحاظ قیمتی بسیار اصلاح عالی را انجام داده است و به لحاظ زمانی تقریبا مینیمم الزامات را داراست و تنها مشکلی که به نظر می رسد این است که حرکت پسامثلثی به اندازه کافی شارپ نیست!

بنابراین هر چند تا کنون وبیمه در طی ماه های اخیر بسیار عالی عمل کرده و طبق ساختارها و اعداد ارقام پیش بینی شده پیشروی کرده است اما ممکن است به خاطر رفع این مشکل بعدا سناریوی جایگزینی را ارائه کنیم.

خلاصه و نتیجه تحلیل :

دوستانی که روی کف اعلامی در تحلیل قبلی این سهم را خریداری کرده اند هم چنان می توانند به نگهداری بپردازند. توجه کنید حد ضرر خود را به ۲۸۰ تومان منتقل کنید.

برای اهداف این صعود می توانید مقاومت های زیر را مد نظر قرار دهید :

۱- ناحیه ۳۹۵-۴۱۵ تومان (مهم)

۲- ناحیه ۵۲۰ تومان

۳- ناحیه ۶۹۰ تومان

تذکر : تارگت های این مثلث حتما فراتر از مقاومت دوم اعلامی است و اگر به مهم بودن مقاومت اول اشاره کردیم صرفا به خاطر مومنتوم کم در حرکت پساالگویی است ، هر چند هم اکنون در زمان نوشتن تحلیل این سهم با صف خرید ۴۰ میلیونی همراه است اما شخصا احتیاط را در این سهم توصیه می کنم. توجه به مقاومت اول مهم ارزیابی می شود و در صورت عدم عبور سناریوی عدم تکمیل مثلث (که به آن اشاره شد) قوت می گیرد.

در این صورت برای بلند مدتی ها مشکلی ایجاد نمی شود ولی کوتاه مدتی ها احتمالا خارج خواهند شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *