تحلیل نئوویو سرمایه گذاری صنعت بیمه (وبیمه)

سومین باریست که امسال تحلیل نئوویو وبیمه را مورد بررسی قرار می دهیم . در انتهای فروردین ماه سیگنال خرید در محدوده ی ۴۰۰ تومان ارائه شد و در تیر ماه مجددا به بررسی الگوی نئوویو آن پرداختیم.

در آخرین تحلیل به دنبال تکمیل مثلث همگرا از نوع تناوب استاندارد در کش دیتای ماهانه بودیم و در این تحلیل شرایط فعلی را مجددا به روزرسانی می کنیم. همان طور که تا کنون ذکر شد دو سناریو برای وبیمه مد نظر داشتیم یکی زیگزاگ و دیگری مثلث همگرا که در دو تحلیل قبلی به آن پرداختیم.

در تحلیل شماره ۶  ذکر کردیم که موج E از مثلث همگرای مذکور می تواند در ناحیه ۳۹۰-۴۴۰ پایان یابد و دیدیم که پس از رسیدن قیمت به ناحیه ۴۴۰ با افزایش تقاضا همراه شد و قیمت با شکست خط روند B_D از مثلث همگرا رانش خود را آغاز کرد.

تحلیل نئوویو وبیمه در کش دیتای ماهانه

تحلیل نئوویو وبیمه – کش دیتای ماهانه

انتظار داریم تارگت نرمال این رانش محدوده ی ۹۲۰ تومان باشد. از طرفی زمانی که قیمت در حال تکمیل رانش است ، نباید مجددا وارد خط روند B_D شود که اگر چنین کند سناریوی مثلث کنار می رود. توجه کنید چون تحلیل را در کش دیتای ماهانه مورد بررسی قرار دادیم ، صعود میان مدتی را انتظار داریم.

در سناریوی زیگزاگ که ادامه تحلیل ۵ است ، انتظار داریم صعودی با مومنتوم متوسط را در میان مدت داشته باشیم. این صعود می تواند به عنوان یک پیش بینی یک دیامتریک پاپیونی باشد.

تحلیل نئوویو وبیمه (7)

تحلیل نئوویو وبیمه – کش دیتای ماهانه

خلاصه و نتیجه تحلیل :

روند میان مدت سهم طبق موج شماری وبیمه صعودی ارزیابی می شود. مهمترین مقاومت های پیش رو برای این سهم نواحی ۶۹۰ و ۸۳۰ و در نهایت محدوده سقف قبلی در ۹۲۰ می باشد.

پیشنهاد می شود حد ضرر خود را گام به گام با افزایش قیمت جا به جا کرده و بالا بیاورید. حد ضرر فعلی سهم ۵۴۰ تومان است. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *