تحلیل نئوویو بانک تجارت – وتجارت

اگر به کش دیتای هفتگی وتجارت در ماه های اخیر نگاه کنیم ، صعودی نسبتا یک پارچه را خواهیم دید که آن را می توان در قالب الگوی دیامتریک در نئوویو تحلیل کرد.

با توجه به کانال کشی حرکت صعودی مذکور و رفتار قیمت پس از آن (اصلاح زمانی مناسب و اصلاح قیمتی اندک) ، به عنوان پیش بینی احتمال وقوع ایکس موج به صورت مثلث/ دیامتریک محتمل است.

در نمودار زیر می توانید تحلیل این سهم را در کش دیتای هفتگی مشاهده کنید :

 

تحلیل نئوویو وتجارت - کش دیتای ماهانه

تحلیل نئوویو وتجارت – کش دیتای ماهانه

 

۳ فاز از فرآیند مثلثی در وتجارت تشکیل شده است و به لحاظ نئوویوی الگوی تایم بزرگتر تکمیل نیست و فعلا با دید نوسانگیری می توان وارد این سهم شد. با توجه به گوناگونی مثلث ها فعلا تخمین دقیقی نمی توان از نوع مثلث زد به جز این که این مثلث با احتمال بالا مثلث همگرای افقی تناوب استاندارد نخواهد شد!

در صورت صحت این تحلیل و تشکیل و تکمیل x موج ، این سهم روند صعودی میان مدتی و حتی بلند مدتی را خواهد داشت که فعلا صحبت در مورد آن کمی زود به نظر می رسد.

خلاصه و نتیجه تحلیل :

خرید وتجارت در محدوده ی کف ۳۹ تومان با حد ضرر محدوده ی ۳۵ تومان ریسک زیادی ندارد. اهداف کوچک این نوسان می تواند در محدوده های سقف قبلی در ۴۵-۵۰ تومان قرار بگیرد. به لحاظ زمانی انتظار داریم طی این هفته و یا حداکثر هفته بعد روند نزولی کوتاه مدتی پایان یافته و حرکت صعودی جدید شروع شود.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *