آزمون تعیین سطح نئوویو

آزمون تعیین سطح نئوویو در نئوویو سنتر

برگزاری آزمون تعیین سطح نئوویو به صورت آنلاین در پاسخ به کارآموزانی است که می‌خواهند در کلاس آموزشی نئوویو شرکت کنند همیشه این سوال را در ذهن دارند که مطالعات گذشته آنان از جمله کلاس‌های آموزش الیوت ، کتاب‌های الیوت و حتی مطالعه نئوویو به صورت خودآموز ، چقدر به صورت واقعی در عمل توانسته باعث ارتقاء علمی آنان شود. آزمون تعیین سطح نئوویو برای این کار طراحی شده است.

بنابراین برای اولین بار در ایران در سال 95 آزمون تخصصی نئو‌ویو را به منظور تعیین سطح طراحی کردم که افراد قبل از شرکت در کلاس آموزش نئوویو توانایی خود را محک بزنند تا ببیند در عمل چقدر می‌توانند از پسِ سوالات تخصصی این رشته برآیند.

سوالات این آزمون به صورت کاملا تخصصی ، هدفمند و کاربردی  طراحی شده است به صورتی که بسیاری از سوالات به بحث‌های عملی در معامله با نئوویو می پردازد.

انتظار می رود کارآموزان نئوویو که دوره‌ی آموزشی نئوویو سنتر را گذرانده‌اند بتوانند به صورت کامل به این سوالات پاسخ دهند و در صورت لزوم می‌توانند برای پاسخ به سوالات احتمالی در جلسه‌ی پرسش و پاسخ به صورت رایگان شرکت فرمایند.

برای پاسخگویی به سوالات به موارد زیر توجه فرمایید :

1 – مدت زمان مناسب برای پاسخگویی 40 دقیقه می باشد.

2- به صورت استاندارد آزمون دارای نمره‌ی منفی می‌باشد بنابراین پاسخ سوالاتی را که نمی‌دانید ، ندهید.

3- کارنامه‌ی آزمون حداکثر تا 3 روز پس از شرکت در آزمون برایتان از طریق ایمیل یا تلگرام ارسال خواهد شد.

توجه فرمایید حداقل نمره قبولی در این آزمون 50% است . اگر نمره شما در محدوده ی  30% یا پایین‌تر است نشان دهنده این است که در مسیر درستی برای یادگیری صحیح نئوویو قرار ندارید و اگر نمره آزمون شما بالای 70% است ، نشان از تسلط نسبی شما روی نکات و قوانین نئوویو است.

امید آنکه این آزمون بتواند شما را در رسیدن به اهداف مزبور یاری کند.