موج شماری نئوویو قرن (1)

شرکت پدیده شیمی قرن در آخرین روز بهمن 98 عرضه اولیه شد و به سبک همه عرضه اولیه‌ها در آن زمان رشد شارپی را تجربه کرد. با توجه به اینکه این سهم عرضه اولیه است و دیتای کمی دارد برای برای موج شماری نئوویو قرن از کل دیتای سهم استفاده شده است. در حال حاضر در موج B از الگوی این سهم قرار داریم.

به تحلیل نئوویو قرن که در کش دیتای ماهانه انجام شده است دقت فرمایید:

موج شماری نئوویو قرن (1)

موج شماری نئوویو قرن در نئوویو سنتر – محمد اعتمادی

همانطور که ملاحظه می‌فرمایید مطابق موج شماری نئوویو انجام شده، سهم فرایند اصلاحی خود را در قالب یک الگوی رنج زمانی سپری می‌کند و تا‌کنون تمایل چندانی به ریزش قیمتی از خود نشان نداده است. برای این فعالیت در قالب موج B الگوی مثلث خنثی فرض شده است که اکنون در اواخر موج d از آن هستیم. این مثلث می‌تواند به صورت تناوب معکوس/ تناوب استاندارد به کار خود پایان دهد.

این مسئله بر روی اهداف ریز موج آخر موج d می‌تواند تاثیر گذار باشد. همانطور که عزیزان مستحضر هستند الگوهای کارکشن متعدد می‌باشد لذا الگویی که برای موج B فرض شده است به راحتی می تواند مثلا به دیامتریک تبدیل شود. بنابراین در حال حاضر ما به دنبال اهداف ریز موج d از الگوی فرضی هستیم و اهداف موج C اصلی از الگوی این سهم را به اتمام موج B موکول خواهیم کرد.

خلاصه و نتیجه تحلیل :

بر اساس آنالیز نئوویو قرن به نظر می‌رسد ریز موج انتهایی موج d توان رشد از محدوده قیمتی 6200 الی 6300 تومان را داشته باشد. برای اهداف موج d محدوده های ذیل قابل تصور است :

1) 7500 تومان

2) 8250-8320 تومان

3) 8700 تومان

چنانچه الگوی مثلث خنثی تناوب معکوس تشکیل شود برای انتهای موج d عبور از هدف اول نا‌محتمل است.

حد ضر تحلیل محدوده 5900 تومان در نظر گرفته شده است.

سالم و پر سود باشید.

نویسنده : محمد اعتمادی

تاریخ : 20 دی 99

مجموعه آپدیت‌های سریع

آپدیت اول : 15 اسفند 99

مطابق آنالیز نئوویو قرن که در دی ماه ارائه شد به دنبال انتهای موج d از مثلث خنثی فرضی بودیم. همانطور که اشاره شد در صورت وقوع مثلث خنثی تناوب معکوس موج d از اولین محدوده هدف پیش بینی شده عبور نخواهد کرد که با توجه به ضعف بازار همین اتفاق نیز افتاد و این موج در محدوده هدف اول در قیمت 7400 تومان به صعود خود پایان داد.

به تحلیل نئوویو قرن که در کش دیتای ماهانه انجام شده است دقت فرمایید:

موج شماری نئوویو قرن 1 - آپدیت سریع 1

موج شماری قرن 1 – آپدیت سریع 1

همانطور که ملاحظه می‌کنید پس از پایان صعود مذکور سهم وارد موج e از مثلث فرضی شده است با توجه به آنکه سهم در محدوده 5900 تومان حمایت مهمی دارد یک کاندیدای مهم برای پایان موج e می توان همین محدوده باشد؛ گرچه از لحاظ نموداری موج e امکان گسترش بیشتر دارد.

حد ضرر را برای حالت مثلث خنثی محدوده 5100 تومان در نظر می‌گیریم.

باید توجه داشت الگوی موج B در این تحلیل مثلث خنثی تناوب معکوس در نظر گرفته شده است اما با توجه به شرایط بازار در صورت گسترش بیشتر موج e و فعال شدن حد ضرر الگوی موج B دچار تغییر خواهد شد با این حال بعید است الگوی کلی تحلیل دچار چالش شود.

سالم و پر سود باشید.

آپدیت دوم : 7 شهریور 1400

با توجه به افزایش سرمایه سهم قرن اعداد در این تحلیل آپدیت شده‌اند. مطابق آنالیز نئوویو قرن به دنبال انتهای مثلث خنثای تناوب معکوس که در موج B مطرح شد، بودیم. با توجه به شرایط بازار موج e از مثلث مذکور به صورت افراطی گسترش یافت و به نظر می‌رسد به صورت یک مثلث افقی پایان یافته است.

به موج شماری نئوویو سهم که در کش دیتای ماهانه انجام شده است دقت فرمایید:

موج شماری نئوویو قرن 1 آپدیت سریع 2

موج شماری نئوویو قرن 1 آپدیت سریع 2

با توجه به اینکه موج C تازه آغاز شده است در آینده و با تشکیل امواج بیشتر در خصوص الگوی آن بهتر می‌توان نظر داد. حد ضرر را برای این تحلیل در محدوده 28850 در نظر می‌گیریم.

سهم در بلند مدت پتانسیل رویت اهداف بالایی را دارد ولی در حال حاضر هدف اولیه این موج را محدوده 4700 الی 6700 تومان در نظر می‌گیریم.

سالم و پر سود باشید.

مطالبی که ممکن است دوست داشته باشید

2 پاسخ
  1. رضا محمدی
    رضا محمدی گفته:

    سلام وقت شما بخیر، لطفا آپدیت قرن رو با توجه به اصلاحی که انجام داده بروز کنید، متشکر از شما آقای اعتمادی

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *