تحلیل نئوویو پلاسکوکار (پلاسک) در نئوویو سنتر :

در شمارش نئوویو پلاسک شماره (1) دو حمایت برای خرید سهم پیشنهاد دادیم که با افزایش تقاضا روی حمایت اول بازار روند نزولی کوتاه مدت خود را تمام کرد. در تحلیلی که در کش دیتای هفتگی ارائه شد پتانسیل زیگزاگ بررسی شد که طبق آن بهتر بود قیمت به حمایت دوم می رسید. از آنجا که قیمت به ناحیه اول حمایتی واکنش نشان داد الگوی زیگزاگ را هر چند می توان در نظر گرفت اما بهتر است آن را به صورت دیامتریک آپدیت کنیم تا الگویی بدون نقص را داشته باشیم :

شمارش نئوویو پلاسک (2)

شمارش نئوویو پلاسک در نئوویو سنتر – کش دیتای هفتگی

اگر روند صعودی شکل گرفته در کش دیتای ویکلی رو به لحاظ الگویی مورد بررسی قرار دهیم به نظر می رسد الگوی تصحیحی پیچیده شروع شده با زیگزاگ در حال تشکیل است. 

با توجه به تحلیل ماهانه در تحلیل شماره 1 انتظار نداریم که موج D خاتمه یافته و پلاسک روند صعودی میان مدتی خود را آغاز کرده باشد و روند صعودی فعلی احتمالا دومین قسمت از حرکت رنج خواهد بود. لذا هم اکنون که در سود 60 درصدی در کوتاه مدت قرار داریم حد ضرر را جا به جا کرده و به محدوده ی 266 تومان انتقال دهید.

نتیجه و خلاصه تحلیل :

در حال حاضر با احتمال بالا روند صعودی فعلی ، روند بلند مدتی نیست لذا توجه به مقاومت ها برای معامله گران کوتاه مدتی و سیو سود حداکثری الزامی به نظر می رسد.

مهمترین مقاومت ها که می تواند خاتمه روند صعودی فعلی را رقم بزند عبارتند از :

1- محدوده ی 265 تومان

2- محدوده ی 300-305 تومان

3- محدوده ی 350-360 تومان

به عنوان تذکر لازم به ذکر است با توجه به تحلیل نئوویوی و پیش بینی صورت گرفته انتظار صعودی بیش از محدوده ی 350 تومان دور از انتظار است و اگر چنین وضعیتی پیش آید تحلیل ماهانه باید تغییر کند!

برای مشاهده تحلیل بعدی این سهم به ” آنالیز نئوویو پلاسک (3) ” رجوع کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *