تحلیل نئوویو حکشتی (3) در نئوویو سنتر

نمودار کشتیرانی ایران تعدیل شده است از این رو اعداد و ارقامی  که در تحلیل نئوویو حکشتی مشاهده می فرمایید با اعداد گذشته متفاوت است اما ساختارها هیچ تفاوتی نمی کند.

در دی ماه سال 98 که به تحلیل حکشتی پرداختیم 3 کارکشن کنار هم تشکیل شده بود از این رو به دنبال یک فعالیت مثلثی بودیم. انتظار داشتیم بازار پس از ریزش محدود در قالب موج d (کارکشن چهارم) از مثلث حرکت صعودی خوبی را آغاز کند.

در صورت نیاز به مطالعه تحلیل قبلی می توانید به ” آنالیز نئوویو حکشتی (2) ” رجوع فرمایید.

هم اکنون که تک موج های بیشتری تشکیل شده است ، تحلیل بهتری می توان ارائه کرد. قبل از بررسی سناریوهای موجود ابتدا به تحلیل نئوویو حکشتی که در کش دیتای ماهانه به روز شده است دقت فرمایید :

تحلیل نئوویو حکشتی (3)

تحلیل نئوویو حکشتی در نئوویو سنتر – کش دیتای ماهانه

همان طور که ملاحظه می فرمایید فاز کارکشن 4 ام که دنبال آن بودیم به صورت یک الگوی فلت ایرگولار به وقوع پیوسته است و پس از آن حرکت صعودی طبق تحلیل قبلی رخ داده است.

در این تحلیل لیبل های پیشرفت قبلی را حذف کردیم و برچسب های ساختاری را جایگرین کردیم تا علاوه بر بررسی تحلیل قبلی به صورت فعالیت مثلثی سناریوی دومی را مطرح کنیم.

سناریوی 1 :

در ادامه سناریوی فعالیت مثلثی که درتحلیل قبلی به دنبالش بودیم به نظر می رسد پس از تکمیل موج D و E موج F به صوت الگوی فلت رانینگ تشکیل شده است و هم اکنون در موج G از الگوی دیامتریک قرار داریم.

سناریوی 2 :

طبق آنالیر نئوویو حکشتی تجمیع دیگری که می توان انجام داد که با منطق و همچنین تحلیل تایم بالاتر همخوانی خوبی دارد این است که به جای این که کارکشن های دوم ، سوم و چهارم را در قالب امواج c ، b و d تحلیل کنیم این سه کارکشن را در قالب الگوی دوگانه سه تایی تحلیل کنیم. در این تحلیل به نظر می رسد حرکت صعودی پر شتابی که به عنوان پساالگویی این دابل تری ایجاد شده است یک الگوی ایمپالس روند دار از نوع 3 ممتد است. طبق این سناریو هم اکنون در موج 3 الیوتی قرار داریم با تارگت های بسیار بالا.

بر اساس منطق در تحلیل نئوویو به نظر می رسد احتمال وقوع سناریوی دوم بیشتر است اما من معتقدم هر دو سناریو را باید مد نظر قرار داد.

سناریوی اول اهداف کمتری نسبت به سناریوی دوم دارد.

خلاصه و نتیجه تحلیل :

طبق موج شماری نئوویو حکشتی به نظر می رسد این سهم اهداف بسیار بالایی در سر دارد و برای میان مدت می تواند چند برابر قیمتی فعلی گردد.

حد ضرر فعلی سهم 5600 تومان است.

 اهداف سهم به صورت زیر محاسبه می شوند که باید توجه داشته باشید با رسیدن به هر هدف استاپ لاس خود را بالا بیاورید :

1- ناحیه قیمتی 10300 تومان

2- ناحیه قیمتی 17000 تومان

3- ناحیه قیمتی 21600 تومان

4- ناحیه قیمتی 39000 تومان

نویسنده : حسین حیدرپور
تاریخ تحلیل : 13 مرداد 1399

پادکست این تحلیل را گوش کنید

برچسب ها

مطالبی که ممکن است دوست داشته باشید

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی

8 پاسخ
 1. اکبری
  اکبری گفته:

  با سلام و احترام فراواان
  خیلی ممنون و سپاسگزارم بخاطر تحلیلهاتون. لطفا تحلیل حکشتی رو بروزرسانی بفرمایید.
  با آرزوی بهترین ها برای جنابعالی

  پاسخ
 2. ali
  ali گفته:

  سلام و خدا قوت ….استاد حد ضرر 5600 شکسته شد ایا این مورد میتونه تحلیل رو منتفی کنه؟؟//
  ممنون از زحماتتون ….

  پاسخ
  • حسین حیدرپور
   حسین حیدرپور گفته:

   سلام
   ممنون
   حد ضرر حکشتی در زمان انتظار تحلیل 5600 تومان بوده و با توجه به افزایش قیمت تا 9150 تومان باید حد ضرر را تا 7000 تومان بالا می آوردید.
   در مورد تحلیل الگوی زیگزاگ با موج بی به صورت فلت رانینگ نمی تواند دیگر رخ دهد و حتما ما در یک فعالیت مثلثی بزرگ هستیم که الان در موج D قرار داریم.
   در آپدیت سریع یا کلی بعدی در مورد این ها با دقت بیشتری مطالب رو خدمت علاقه مندان تشریح می کنم.

   پاسخ
 3. مهرداد
  مهرداد گفته:

  با توجه به نمودار تنها راه تجمیع از نظر من این است که موج B را رانینگ بگیریم تا بحث درجه در الگو دچار مشکل نشود و چون موج C به 161 درصد موج A نرسیده است بپذیریم
  که در فعالیت مثلثی کنونی چنانچه موج B رانینگ باشد ، موج C لزومی نداشته باشد حداقل 161 درصد الگوی قبل از رانینگ باشد ؟ !!!
  و در این صورت انتظار اصلاح تا محدوده 1780 تا 2560 به طور خوش بینانه را داشته باشیم .
  لطفا در این مورد نظر خود را بفرمایید؟

  پاسخ
 4. مهرداد
  مهرداد گفته:

  مجدد بررسی نمودم مشکل درجه هم نخواهیم داشت چنانچه موج B در کف 1000 تومانی خاتمه یافته باشد! فرآیند مثلثی یعنی لزوم همپوشانی با محدوده B که در اینصورت اصلاح بسیار سنگینی است! . چرا نمیتوان شکل گیری یک دیامتریک دیاموند را در نظر داشت ؟ که موج D از آن اصلاح عمیقی داشته باشد؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *